Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Jevíčko 1:1 Sokol Trnávka
Fotbalisté trnáveckého Sokola remizovali v neděli 1:1 v Jevíčku, když nedokázali využít více šancí a herní převahu.

Do první větší šance se dostal v 7. minutě Stenzl, gólman však jeho střelu vyrazil. O chvilku později přestřelil bránu Grulich. Jevíčko zahrozilo po čtvrthodině hry, Skočovský ale dobře zasáhl a míč vyrazil na roh. Ve 23. minutě přišla další příležitost Trnávky, Kolínský ji ovšem po rohu Stenzla promarnil. Úspěšný nebyl ani Smolík, naopak Jevíčko dokázalo využít chyby Sokola a ve 34. minutě se ujalo vedení - 1:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas.
Po změně stran se Trnávce povedlo rychle vyrovnat, když se v 50. minutě trefil Smolík - 1:1. O 5 minut později mohl poslat Trnávku do vedení Janík, gól však nepadl. V poslední desetiminutovce zlikvidoval brankář domácích pokus Grulicha a štěstí neměl ani Makrlík, jehož přímý kop šel kousek vedle branky, a tak utkání skončilo remízou 1:1.

Bod za remízu trošku mrzí, protože výhra byla blízko. Příště čeká hráče doma těžký duel s lídrem tabulky - Bystrým.

Góly: Jevíčko – Seknička; Trnávka – Smolík
Rozhodčí: Paclík, Urban, Ille

Jevíčko – Přikryl, Jedlinský, A. Klein (žl. k.), Továrek, Linhart, Vašíček, Seknička (žl. k.), Goš (Vykydal), T. Klein, Říha (Bartuněk), Štefl (Müller)
Sokol Městečko Trnávka – Skočovský, Šteffek, Továrek (žl. k.), Michalčák (Šašinka), Kumstýř, Smolík, Janík (žl. k.), Kolář, Kolínský (Makrlík), Stenzl (D. Konečný), Grulich (Kleveta)
Jevíčko vs. Trnávka
Další fotky z utkání s Jevíčkem najdete ZDE.

Žáci odjeli do Pomezí jen v osmi a prohráli 3:1.

Vydáno 04 Sep 2017 - Sokol

SO 16.9.2017 - 16:00