Sokol Trnávka 3:0 Linhartice
Trnávečtí fotbalisté poprvé v sezóně nastoupili do utkání v téměř plné sestavě a hned to bylo znát. V derby s linhartickou Metrou předvedli hráči kvalitní výkon a vyhráli 3:0.

Na první branku se čekalo 15 minut, kdy se po přihrávce Grulicha trefil Stenzl a poslal tak Trnávku v sezóně poprvé do vedení. O 3 minuty později předvedl na druhé straně dobrý zákrok v bráně Skočovský. Ve 23. minutě mohl zvýšit náskok Sokola Grulich, do sítě se mu ale míč dostat nepodařilo. O 10 minut později se to však povedlo Janíkovi po dorážce odraženého míče - 2:0. Linhartice měly šanci na snížení skóre, proti přímému kopu ovšem opět dobře zasáhl Skočovský, a tak v poločase byl výsledek 2:0 pro Sokol.
Po změně stran vyrazil brankář Metry střelu Stenzla. V 58. minutě nařídil rozhodčí penaltu pro Trnávku za faul na Grulicha a Makrlík ji s přehledem proměnil - 3:0. Po hodině hry přišla další velká příležitost, Kolínský ani následně Grulich však úspěšní nebyli. Do konce utkání nechaly Linhartice ještě dvakrát vyniknout Skočovského, který předvedl další skvělé zákroky a udržel tak pro Trnávku čisté konto až do konce.

Po výhře 3:0 si tedy Trnávka připsala do tabulky první body a rázem se posunula z posledního místa na 10. pozici. Příště čeká Sokol další derby, tentokrát v Jevíčku.

Góly: Trnávka - Stenzl, Janík, Makrlík (pen.)
Rozhodčí: Schejbal, Odehnal, Rožek

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Šteffek (Kleveta), Makrlík, Kumstýř, Janík (Šašinka), Smolík (D. Konečný), Michalčák, Kolář, Továrek, Stenzl (Kolínský), Grulich
Linhartice - F. Radimecký, Prucek, M. Radimecký, Kalášek (Moravec), Rek, Bednář, Kryštof (Křivánek), Andrlík (žl. k.), R. Škrabal (D. Škrabal, Kelo, Koutník (Žouželka)
Pohár Trnávka vs. Linhartice
Další fotky z utkání s Linharticemi najdete ZDE.

Penalta Makrlíka na 3:0

Žáci ve svém úvodním zápase sezóny porazili doma 5:0 celek Kunčina/Mladějov.

Vydáno 28 Aug 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30