Cerekvice 5:0 Sokol Trnávka
Trnávka se od začátku sezóny potýká s marodkou a do Cerekvice přijela bez pěti opor základní sestavy, což se podepsalo na výkonu týmu. Navíc tým dělá pořád spoustu zbytečných chyb, a tak Sokol podruhé za sebou prohrál vysoko 0:5.

Trnávečtí šli do utkání s tím nedostat rychlý gól, což se úplně nepovedlo. Po slibně vypadající první desetiminutovce přišla chyba, kterou soupeř náležitě potrestal - 1:0. V 16. minutě nařídil rozhodčí penaltu pro Cerekvici za faul Kolínského - 2:0. Sokol se úplně sesypal a nechal domácí vstřelil v krátké době ještě další dvě branky a bylo prakticky po zápase. Trnávka se samozřejmě pokusila ještě o zázrak, do poločasu se jí ale branku vstřelit nepovedlo.
Po změně stran Sokol trošku přidal a vytvořil si pár nadějných pozic, ale ani Klevetovi ani Šašinkovi se v koncovce nezadařilo. Naopak 12 minut před koncem přišla další zbytečná penalta pro domácí za faul Hensla a Cerekvice tak upravila výsledek na konečných 5:0.

Skóre po dvou zápasech je sice hrozivé, ale tým věří v nápravu a vylepšení reputace. O to se pokusí Trnávka už v neděli v derby s Linharticemi, do kterého snad již nepůjde s tak velkou absencí klíčových hráčů...

Góly: Cerekvice - Šeda 2x, Růžek, Uher, Kříž
Žluté karty: 3 - 3
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Vodička, Nepraš, Lochman