Vítejte na oficiálních stránkách
TJ Sokol Městečko Trnávka

Informace o fotbalovém klubu, oddílu všestrannosti, fotky a spousta dalších věcí a zajímavostí.

Informace o klubech a soutěžích ze Svitavska najdete ZDE.
Kompletní tabulku Okresního přeboru a výsledky všech soutěží najdete ZDE.

Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Tréninky - úterý a pátek od 17:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.


Cerekvice 5:0 Sokol Trnávka
Trnávka se od začátku sezóny potýká s marodkou a do Cerekvice přijela bez pěti opor základní sestavy, což se podepsalo na výkonu týmu. Navíc tým dělá pořád spoustu zbytečných chyb, a tak Sokol podruhé za sebou prohrál vysoko 0:5.

Trnávečtí šli do utkání s tím nedostat rychlý gól, což se úplně nepovedlo. Po slibně vypadající první desetiminutovce přišla chyba, kterou soupeř náležitě potrestal - 1:0. V 16. minutě nařídil rozhodčí penaltu pro Cerekvici za faul Kolínského - 2:0. Sokol se úplně sesypal a nechal domácí vstřelil v krátké době ještě další dvě branky a bylo prakticky po zápase. Trnávka se samozřejmě pokusila ještě o zázrak, do poločasu se jí ale branku vstřelit nepovedlo.
Po změně stran Sokol trošku přidal a vytvořil si pár nadějných pozic, ale ani Klevetovi ani Šašinkovi se v koncovce nezadařilo. Naopak 12 minut před koncem přišla další zbytečná penalta pro domácí za faul Hensla a Cerekvice tak upravila výsledek na konečných 5:0.

Skóre po dvou zápasech je sice hrozivé, ale tým věří v nápravu a vylepšení reputace. O to se pokusí Trnávka už v neděli v derby s Linharticemi, do kterého snad již nepůjde s tak velkou absencí klíčových hráčů...

Góly: Cerekvice - Šeda 2x, Růžek, Uher, Kříž
Žluté karty: 3 - 3
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Vodička, Nepraš, Lochman

Sestavy:
Cerekvice - Kříž (žl. k.), Kromichal, Pachta, Jetmar, Růžek (Částek), R. Pražák, Šeda (Jelínek), Vomáčka (Jandera), Lněnička (žl. k., Vostrčil žl. k.), Kusý, Uher (F. Pražák)
Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Továrek (žl. k.), Šteffek (Elfmark žl. k.), Kolínský, D. Konečný, Janík, Šašinka, Kolář, Smolík, Grulich (žl. k.)
Cerekvice vs. Trnávka
Další fotky z utkání s Cerekvicí najdete ZDE.

Vydáno 20 Aug 2017 - Sokol
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha

Content Management Powered by CuteNews


Kompletní archív všech článků - ZDE
ZÁPASY MUŽI
Poslední zápas:
NE 23.9.2018 - 16:00
Jaroměřice 4:1 Sokol Trnávka

Další zápas:
NE 30.9.2018 - 15:30
Sokol Trnávka - Kamenná HorkaTABULKA

Pořadí, tým Body
10. Linhartice
11. Kamenná Horka
12. Dlouhá Loučka
13. Sokol Trnávka
14. Radiměř
6
5
3
3
0

Celá tabulka Okres. přeboru - ZDE