Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Sokol Trnávka 0:5 Janov
Trnávečtí fotbalisté nevstoupili do nové sezóny dobře a silnému Janovu podlehli doma 0:5.

Než se Sokol stačil rozkoukat, prohrával v 6. minutě 0:1. Poté měl šanci Grulich, vytěžil z ní ale pouze rohový kop, a tak v 17. minutě udeřili hosté podruhé - 0:2. Ve 21. minutě se ocitl ve slibné příležitosti Stenzl po přihrávce Klevety, k zakončení se však nedostal. O pár minut později nevytěžila Trnávka nic ze závaru před brankou Janova a nakonec ani nevystřelila. Ve 29. minutě zaskočil za Skočovského Kleveta a následně orazítkovali hosté břevno. 5 minut před koncem poločasu odpískal sudí penaltu pro Janov, ten ji ale nevyužil. V brance neskončila ani hlavička Smolíka, a tak se šlo do kabin za stavu 0:2.
7 minut po změně stran byla Trnávka blízko kontaktnímu gólu, Grulich ovšem trefil pouze tyč. V 63. minutě zvýšili hosté po standardní situaci na 0:3 a podobný scénář přišel i o čtvrt hodiny později - 0:4. V poslední desetiminutovce mohli alespoň upravit výsledek Michalčák, Kleveta nebo Smolík, ani jim ale nebylo přáno, a tak definitivní tečku za duelem udělat v 88. minutě Janov brankou na 0:5.

Úvodní zápas tedy nepřinesl moc pozitivního, naopak došlo k dalším zraněním. Nutno však dodat, že Janov byl na úvod těžkým soupeřem. Tým se pokusí napravit reputaci v sobotu v dalším utkání s Cerekvicí.

Góly: Janov - Kubíček, Bureš 3x, Jirásek
Rozhodčí: Hnát, Havránek, Kršák

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta (žl .k), Továrek, Šteffek, Michalčák, Smolík, Šašinka (žl. k.), Janík (Hensl), D. Konečný (Elfmark), Grulich (žl. k.), Stenzl (Kumstýř)
Janov - Popelka, Zvěřina, Šváb (žl. k.), Vašinka, Heger, Boháček (žl. k.), Kubíček (M. Wejda), Prudil (V. Wejda), Novotný (žl. k.), Bureš (Jirásek), Kramář (Háněl)
Pohár Trnávka vs. Jaroměřice
Další fotky z utkání s Janovem najdete ZDE.

Vydáno 14 Aug 2017 - Sokol

SO 16.9.2017 - 16:00