Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Trnávka prohrála v poháru s Jaroměřicemi vysoko 1:8
Ještě před začátkem sezóny 2017/2018 přišlo na řadu pohárové utkání s Jaroměřicemi, které se Sokolu vůbec nepovedlo a tým si odnesl vysokou porážku 1:8.

Hosté se dostali do vedení v 15. minutě z penalty za faul Hensla. Než se trnávečtí hráči stačili rozkoukat, lovili míč ze sítě podruhé. Do poločasu přidaly Jaroměřice ještě další dva góly a o zápase bylo prakticky rozhodnuto.
Po změně stran se sice Sokol pokoušel s výsledkem ještě něco udělat, místo snížení ale přišly další góly hostů. Za stavu 0:8 odpískal rozhodčí penaltu i pro Trnávku za faul na Stenzla a Janík tak připsal na konto Sokola alespoň čestný gól.

Po prohře 1:8 tedy Trnávka vypadává z poháru, co je ale horší je fakt, že několik hráčů utkání kvůli zranění nedohrálo. Nutné je se z nepodařeného zápasu poučit a jít do sezóny s hlavou vzhůru. V neděli již hráče čeká první duel s Janovem.

Góly: Trnávka - Janík (pen.); Jaroměřice - Švec 2x (1x pen.), Juračka, Mooz 3x, Bednařík 2x
Rozhodčí: Kaplan, Hlavatý, Roháč

Sokol Městečko Trnávka - Hensl (žl. k., Skočovský), Kleveta (Šteffek), Továrek (žl. k.), Janík, Kumstýř, Smolík, Šašinka (Stenzl), Michalčák, D. Konečný, Grulich, E. Konečný (Elfmark)
Jaroměřice - Procházka, Valenta, Jakab (žl. k.), Hejna, Dračka, Hrbata, Švec, Gecl, Juračka (Dostál), Mooz, Bednařík (Továrek)
Pohár Trnávka vs. Jaroměřice
Další fotky z poháru s Jaroměřicemi najdete ZDE.

Penalta Janíka na 1:8

Vydáno 07 Aug 2017 - Sokol