Tréninky - úterý a pátek od 17:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.

Pouťový turnaj ovládl Maletín, Trnávka skončila třetí
V neděli 23. července proběhl na hřišti v Městečku Trnávce tradiční Pouťový turnaj. Letošními účastníky byli kromě domácího Sokola Metra Linhartice, Štíty a Maletín.
V prvním utkání vyzvala Trnávka Štíty. Do zápasu ale domácí nevstoupili dobře a v poločase prohrávali 0:5. Poté však hráči zabrali a utkání ještě trošku zdramatizovali. Nakonec se ale z vítězství 6:3 radovaly Štíty. Druhý zápas mezi Metrou a Maletínem ovládl jednoznačným výsledkem 7:0 Maletín.
Duel o 3. místo mezi Trnávkou a Linharticemi byl dlouho bez branek. Pak ale poslal Makrlík domácí do vedení 1:0 a tento výsledek už Sokol udržel. Finálové utkání Štítů a Maletína se lépe povedlo Maletínu, který po výhře 2:0 obhájil loňské prvenství.

Konečné pořadí turnaje:
1. Maletín
2. Štíty
3. Městečko Trnávka
Pouťák 2017
Další fotky z Pouťového turnaje 2017 najdete ZDE.

Vydáno 25 Jul 2017 - Sokol

NE 23.9.2018 - 16:00