Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Boršov 2:1 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola prohráli v posledním utkání sezóny, ve kterém už o nic nešlo, 2:1 v Boršově.

Domácí se dostali rychle do vedení, když v 9. minutě skončila za zády Hensla střela z půlky hřiště. Ve 28. minutě měl šanci Makrlík, gólman si s ní ale poradil. O 3 minuty později odpískal rozhodčí pro Trnávku penaltu za faul na E. Konečného a Makrlík ji bez problémů proměnil - 1:1. Ve 35. minutě mohl poslat Trnávku do vedení E. Konečný, jeho střela však proletěla kousek vedle tyče. V brance neskončil ani pokus Smolíka, a tak šly týmy do kabin za remízového stavu.
Po změně stran zkusil Makrlík překvapit brankáře Boršova z rohového kopu, ten byl ale v pozoru. V 58. minutě využili domácí svou šanci a dostali se do vedení. Trnávka se snažila o vyrovnání, v síti ale žádný z pokusů už neskončil, a tak si Sokol připsal na závěr sezóny na své konto prohru 1:2.

V utkání už ale o nic nešlo a tato prohra již nic nezmění na tom, že uvidíme Trnávku příští sezónu v Okresním přeboru, kam se tým vrací po třech letech.

Góly: Boršov - Kostka, Veselý; Trnávka - Makrlík (pen.)
Žluté karty: 1 - 1
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Frank, Šourek, Madejewský