Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Trnávka porazila 6:1 Koclířov a převzala pohár pro mistra III. třídy
V neděli odehrál tým Sokola Městečka Trnávky poslední domácí duel této sezóny, ve kterém doma přivítal celek Koclířova. Sokol neměl se soupeřem žádné větší problémy a po výhře 6:1 mohli hráči převzít očekávaný pohár pro mistra III. třídy.

Na první branku utkání se čekalo jen 5 minut, kdy se po centru Šteffka trefil hlavou Smolík. Za dalších 5 minut zvýšil na 2:0 také hlavou Kolínský. Následně hosté snížili na 2:1. Ve 20. minutě trefil Šašinka břevno, to se povedlo na druhé straně i Koclířovu. 34. minuta přinesla další branku Sokola, tentokrát po přímém kopu Dušana Továrka. Do poločasu stihli ještě Makrlík a Smolík upravit na 5:1.
V druhé půli již Trnávka kontrolovala zápas. Koclířov se sice snažil s výsledkem ještě něco udělat, pokaždé ovšem narazil v brance na připraveného Hensla. V 56. minutě upravil skóre na 6:1 E. Konečný. 10 minut před koncem dobře zasáhl gólman hostů při pokusu Makrlíka a více už toho v duelu k vidění nebylo.

Trnávka tedy zvítězila jednoznačně 6:1 a převzala z rukou Radka Halvy pohár pro mistra III. třídy. Poslední zápas sezóny odehraje Sokol v neděli v Boršově.

Góly: Trnávka - Smolík 2x, Du. Továrek, Makrlík, Kolínský, E. Konečný; Koclířov - Tesař
Žluté karty: 0 - 4
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Brandejs, Dvořák, Nekvinda