Trnávka porazila 3:0 Trstěnice a s předstihem si zajistila mistrovský titul!
Fotbalisté Trnávky porazili v páteční předehrávce doma 3:0 Trstěnice a s předstihem si zajistili mistrovský titul!

V 5. minutě chtěl prověřit gólmana hostů Makrlík, jeho pokus šel však vedle. Na druhé straně vytěžili hosté ze své šance pouze rohový kop. Ve 26. minutě nakopl Makrlík míč z půlící čáry a ten k údivu všech skončil za zády gólmana Trstěnic - 1:0. O 4 minuty později mířila kousek mimo branku šance E. Konečného. Do poločasu již další branka nepadla.¨
Po změně stran zkusil štěstí D. Konečný, pro gólmana to ale byla snadná kořist. Na druhé straně dobře zasáhl Hensl při šanci hostů. V 50. minutě nařídil rozhodčí penaltu pro Trnávku za ruku v pokutovém území, ze které Makrlík zvýšil na 2:0. V 65. minutě mohl přidat další gól Michalčák, trefil ovšem přímo brankáře. O třetí gól se nakonec postaral střídající Šašinka, kterému stačilo 6 minut na hřišti k tomu, aby hlavou poslal Sokol do tříbrankového vedení. 82. minuta přinesla další velkou příležitost Trnávky, Šašinka ani D. Konečný, ale míč do sítě tentokrát nedostali. 2 minuty před koncem utkání uviděl gólman Trstěnic druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy, což byla i poslední tečka v zápase.

Výhrou 3:0 si Trnávka zajistila mistrovský titul, který může spolu s postupem do Okresního přeboru oslavit v neděli v posledním domácím utkání sezóny s Koclířovem.

Góly:Trnávka - Makrlík 2x (1x pen.), Šašinka
Rozhodčí: Hlavatý, Odehnal, Zemánek

Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kolínský (žl. k.), Makrlík, Továrek (Šašinka), Kumstýř, Smolík, Šteffek, Michalčák (Žouželka), Grulich, D. Konečný (žl. k.), E. Konečný (žl. k.)
Trstěnice - R. Doležal (žl. k., č. k.), Hladík (J. Doležal), Kovář, Pechr (žl. k., T. Kmošek), D. Burda, Dvořák, Hárovník (žl. k.), R. Kmošek (žl. k.), R. Kmošek, Hanus (žl. k.), J. Burda (Mikuláš)
Trnávka vs. Trstěnice
Další fotky z utkání s Trstěnicí najdete ZDE.

Penalta Makrlíka

Vydáno 03 Jun 2017 - Sokol