Trnávka porazila 3:0 Trstěnice a s předstihem si zajistila mistrovský titul!
Fotbalisté Trnávky porazili v páteční předehrávce doma 3:0 Trstěnice a s předstihem si zajistili mistrovský titul!

V 5. minutě chtěl prověřit gólmana hostů Makrlík, jeho pokus šel však vedle. Na druhé straně vytěžili hosté ze své šance pouze rohový kop. Ve 26. minutě nakopl Makrlík míč z půlící čáry a ten k údivu všech skončil za zády gólmana Trstěnic - 1:0. O 4 minuty později mířila kousek mimo branku šance E. Konečného. Do poločasu již další branka nepadla.¨
Po změně stran zkusil štěstí D. Konečný, pro gólmana to ale byla snadná kořist. Na druhé straně dobře zasáhl Hensl při šanci hostů. V 50. minutě nařídil rozhodčí penaltu pro Trnávku za ruku v pokutovém území, ze které Makrlík zvýšil na 2:0. V 65. minutě mohl přidat další gól Michalčák, trefil ovšem přímo brankáře. O třetí gól se nakonec postaral střídající Šašinka, kterému stačilo 6 minut na hřišti k tomu, aby hlavou poslal Sokol do tříbrankového vedení. 82. minuta přinesla další velkou příležitost Trnávky, Šašinka ani D. Konečný, ale míč do sítě tentokrát nedostali. 2 minuty před koncem utkání uviděl gólman Trstěnic druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprchy, což byla i poslední tečka v zápase.

Výhrou 3:0 si Trnávka zajistila mistrovský titul, který může spolu s postupem do Okresního přeboru oslavit v neděli v posledním domácím utkání sezóny s Koclířovem.

Góly:Trnávka - Makrlík 2x (1x pen.), Šašinka
Žluté karty: 3 - 6
Červené karty: 0 - 1
Rozhodčí: Hlavatý, Odehnal, Zemánek