Trénink v pátek 10.11. zrušen.
Zápasy proti Křenovu - náhr. termíny: 11.11. Žáci - 11:00, muži - 13:30. Poté bude závěrečná.

Sokol Trnávka 3:0 Moravská Třebová C
Trnávka porazila v domácím derby 3:0 céčko Moravské Třebové a od postupu do Okresního přeboru je už opravdu jen malý krůček.

Hned v 1. minutě zkusil vystřelit E. Konečný, chyběla mu ale přesnější muška. Na druhé straně si poradil Hensl s pokusem hostů. Ve 28. minutě pěkně vypálil z dálky Makrlík, Potáček ovšem míč vyrazil do bezpečí. O 2 minuty později už ale musel lovit míč ze sítě, když po přímém kopu Makrlíka tečoval Grulich - 1:0. O 10 minut později odpískal rozhodčí penaltu pro Sokol za ruku a Makrlík si s ní hravě poradil - 2:0. V závěru poločasu ještě zkusil štěstí E. Konečný, gólmanovi ale větší problémy neudělal, a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro Trnávku.
3 minuty po změně stran zvýšil na 3:0 druhou trefou v utkání Grulich. Ten mohl zaznamenat i hattrick, jeho třetí branka z 58. minuty ovšem nebyla uznána kvůli ofsajdu.V 65. minutě dobře vyrazil Hensl střelu Třebové z přímého kopu. Po několika nepřesných pokusech na obou stranách přišla 7 minut před koncem utkání další šance hostů, Hensl však opět dobře ránu vyrazil. V poslední minutě ještě prověřil gólmana Třebové Stenzl, branka už ale nepadla, a tak zápas skončil výhrou Sokola 3:0.

Po této výhře má Trnávka náskok na druhou Borovou 5 bodů a na třetí Radiměř bodů sedm a čtyři zápasy před koncem sezóny je tedy velmi blízko postupu do Okresu. Příště čeká hráče duel v Pomezí.

Góly: Trnávka - Grulich 2x, Makrlík (pen.)
Rozhodčí: Havránek, Brychta, Hensl

Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Makrlík, Továrek, Kumstýř, Šteffek (D. Konečný), Michalčák (R. Konečný), Kolínský, Stenzl, Smolík, Grulich, E. Konečný
Moravská Třebová C - Potáček, Šimon, Dokoupil, Huryta, Štrajt (Špaček), Straka, D. Buček (J. Buček), Matoušek, Doseděl (Kolář), Oravec, Dostál
Céčko vs.Trnávka
Další fotky z utkání s céčkem Třebové najdete ZDE.

Dva góly Trnávky

Žáci deklasovali Borovou 15:1.

Vydáno 21 May 2017 - Sokol

SO 4.11.2017 - 13:30