Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Borová 0:1 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky zvládli důležitý zápas s Borovou a po výhře 1:0 opět navýšili svůj náskok na čele tabulky.

První čtvrthodina utkání byla v režii domácích, kterým ovšem chyběla při střelách lepší muška. Ve 21. minutě pálil mimo Kleveta, do branky se nevešel ani pokus Michalčáka ze 30. minuty. Pár minut před koncem poločasu vyběhl gólman domácích proti Smolíkovi, který jej zkušeně obstřelil a poslal tak Trnávku do vedení 1:0. V samotném závěru přišla ještě šance Borové z přímého kopu, Hensl však byl připraven, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Trnávku.
Hned po změně stran se dostával do šance E. Konečný, nic z toho ale nakonec nebylo. Po hodině hry zkusila Borová střelu z dálky, pro Hensla to ovšem nebyl žádný velký problém. 74. minuta přinesla další pokus domácích, ale opět bez úspěchu. 3 minuty před koncem zápasu mohl zvýšit náskok Grulich, vytěžil ze své šance ale jen rohový kop. Trnávka si závěr utkání pohlídala, zvítězila a oplatila tak soupeři porážku z podzimu 1:0.

Toto vítězství bylo velmi důležité a Trnávka si díky němu upevnila náskok na čele III. třídy. Na druhou Radiměř má nyní náskok 4 body a na třetí Borovou bodů 5. Příště čeká hráče doma derby s céčkem Třebové.

Góly: Trnávka - Smolík
Rozhodčí: Dömisch, Štusák, Urban, Odehnal

Borová - Paclík, Háp (žl. k.), Štrof, Pazdera M. (žl. k.), Střítežský, Matula (žl. k.), Šmíd (Hegr), Pazdera A., Ehrenberger, Síla, Krumpl (žl. k.)
Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta (Du. Továrek), Do. Továrek, Makrlík, Kumstýř (žl. k., Šteffek), Michalčák, Kolínský, Stenzl, Smolík, E. Konečný (žl. k.), Grulich
Borová vs.Trnávka
Další fotky z utkání s Borovou najdete ZDE.

Vítězný pokřik Sokola

Žáci remizovali v Březové 2:2.

Vydáno 14 May 2017 - Sokol

SO 16.9.2017 - 16:00