Vítejte na oficiálních stránkách
TJ Sokol Městečko Trnávka

Informace o fotbalovém klubu, oddílu všestrannosti, fotky a spousta dalších věcí a zajímavostí.

Informace o klubech a soutěžích ze Svitavska najdete ZDE.
Kompletní tabulku Okresního přeboru a výsledky všech soutěží najdete ZDE.

Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018Předsletovou soutěž ve florbale uspořádala T.J. Sokol Městečko Trnávka
Dne 6.5. uspořádal florbalový oddíl T.J. Sokol Městečko Trnávka již 3. ročník turnaje Florbal Cup 2017. Tento ročník byl zařazen do seriálu předsletových sportovních soutěží, které jsou organizovány OS ČOS. Soutěže se zúčastnilo nakonec 5 týmů (42 hráčů), které hrají amatérské soutěže na pomezí Pardubického, Olomouckého a Jihomoravského kraje. Bohužel na poslední chvíli odřekly účast některé další týmy, tím se ale na druhou stranu uvolnil časový prostor pro všechny účastníky, kteří si hry náležitě užili. Jednalo se o otevřenou soutěž, kde sokolské barvy reprezentoval celek domácích a celek Sokola Velké Opatovice.
Stejně jako v předešlých ročnících turnaj proběhl ve sportovní hale v Městečku Trnávce, která sice nenabízí možnost hrát na maximální ploše, ale i v počtu 4+1 hráčů v jednom týmu bylo možné vidět takřka plnohodnotné florbalové zápasy. Na tomto místě je třeba poděkovat florbalovému oddílu Sokola Pardubice za zapůjčení mantinelů, které také přispěly k úrovni turnaje.
V základní části se hrálo systémem „každý s každým“ na 2x12 min. Konečná tabulka potom určila soupeře do souboje o 3. místo a finálového zápasu. Již od prvních soubojů bylo zřejmé, že nejlepší florbalové výkony podávalo družstvo GUNNERS LANŠKROUN, které si i ve finále podruhé poradilo s celkem SUŠICKÝ ŠESTIKILO z Moravské Třebové, když zvítězilo 4:2. O třetí místo si to rozdali hráči domácího Sokola BK Městečko Trnávka s družstvem FBK GLADIATORS SPEŠOV. Domácí se vypjali k výbornému výkonu a zaslouženě zvítězili 7:4
Kromě celkového pořadí družstev pořadatelé při slavnostním vyhlášení ocenili také nejlepšího gólmana turnaje, kterým se stal Jakub Novák z domácího Sokola. Nejlepším hráčem byl potom oceněn Martin Šekn z vítězného družstva, který během turnaje nastřílel 17 branek
Celý turnaj proběhl v pohodové atmosféře, bez zranění, k čemuž dopomohl také kvalitní výkon hlavního rozhodčího, kterým byl Vlastimil Stejskal.
Organizátoři tímto děkují všem, kteří se na přípravě turnaje podíleli a také OS ČOS za finanční příspěvek, sady medailí pro družstva na 1.-3. místě a účastnické diplomy pro hráče.

Tabulka základní části turnaje
Turnaj ve florbale
Celkové pořadí:
1. GUNNERS Lanškroun
2. Sušický ŠESTIKILO Moravská Třebová
3. T.J..Sokol FBK Městečko Trnávka
4. FBC Gladiators Spešov
5. T.J. Sokol Velké Opatovice
Turnaj ve florbale
Další fotky najdete ZDE.

Vydáno 14 May 2017 - Sokol
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha

Content Management Powered by CuteNews


Kompletní archív všech článků - ZDE
ZÁPASY MUŽI
Poslední zápas:
SO 3.11.2018 - 13:30
Sokol Trnávka 0:6 Jevíčko

Další zápas:
? - ?
Sokol Trnávka - MorašiceTABULKA

Pořadí, tým Body
10. Morašice
11. Linhartice
12. Dlouhá Loučka
13. Sokol Trnávka
14. Radiměř
15
10
10
5
4

Celá tabulka Okres. přeboru - ZDE