Vítejte na oficiálních stránkách
TJ Sokol Městečko Trnávka

Informace o fotbalovém klubu, oddílu všestrannosti, fotky a spousta dalších věcí a zajímavostí.

Informace o klubech a soutěžích ze Svitavska najdete ZDE.
Kompletní tabulku Okresního přeboru a výsledky všech soutěží najdete ZDE.

Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Tréninky - úterý 19:00 hala, pátek 17:00 hřiště.
Sobota 13.10. - brigáda od 9:00.

Výbor TJ Sokol M.Trnávka děkuje všem cvičencům, cvičitelům a pomocníkům za vzornou reprezentaci jednoty a obce v rámci všech akcí spojených s XVI. Všesokolským sletem. Jako rozloučení se sletem zorganizujeme po prázdninách „Sletové dozvuky“, termín bude upřesněn.


Turnaj žáků v Chotyni
Ve sváteční den pondělí 8.5. se družstvo starších žáků našeho Sokola zúčastnilo Přeboru ČOS, který pořádal tentokrát Sokol Chotyně. Turnaj se konal po tříleté pauze a jedním z jeho cílů bylo vybrat družstvo, které by reprezentovalo ČOS na mezinárodním turnaji v Polsku. Protože Chotyně se nachází až za Libercem, bylo třeba vyjet už v neděli, a to hned po vítězném mistrovském zápase s Kunčinou. O to lépe se všem cestovalo, zvláště když členky doprovodného týmu připravily něco dobrého k zakousnutí. Hned po příjezdu si kluci ještě vyzkoušeli pažit fotbalového hřiště v Chotyni a potom již následovala družba s místním týmem, který stejně jako my přespával v sokolovně.
Ráno dorazily ostatní dva týmy (Sokol Dolní Beřkovice - Litoměřicko, Sokol Rakovnicko). Následoval slavnostní nástup, kterého se zúčastnil také hejtman Libereckého kraje a potom již vypukly samotné zápasy. Hrálo se na 2 hřištích, každý s každým. Výkonnostně na tom byly celky domácí Chotyně a z Dolních Býkovic lépe a zaslouženě si zahrály finále, v kterém vyhrál domácí celek.. Trnavští borci si to rozdali o třetí místo s celkem z Litoměřicka, kterému v prvním utkání podlehli. Ve druhém zápase si už ale hru i výsledek pohlídali a ukázali velkou vůli po vítězství, která jim přinesla třetí místo.
Na tomto místě je třeba klukům poděkovat za velmi dobrou reprezentaci našeho Sokola, protože během dvou dnů i v nekompletní sestavě odehráli pět těžkých zápasů, a nechali na hřišti všechny síly. Radost ze třetího místa a možnost pro čtyři z nich zúčastnit se mezinárodního turnaje tak podpořila dobrou náladu při zpáteční cestě.
Chotyně
Další fotky najdete ZDE.

Vydáno 10 May 2017 - Sokol
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha

Content Management Powered by CuteNews


Kompletní archív všech článků - ZDE
ZÁPASY MUŽI
Poslední zápas:
NE 14.10.2018 - 15:00
Sokol Trnávka 1:1 Dlouhá Loučka

Další zápas:
SO 20.10.2018 - 15:00
Radiměř - Sokol TrnávkaTABULKA

Pořadí, tým Body
10. Dlouhá Loučka
11. Morašice
12. Linhartice
13. Sokol Trnávka
14. Radiměř
8
8
7
4
3

Celá tabulka Okres. přeboru - ZDE