Trénink v pátek 10.11. zrušen.
Zápasy proti Křenovu - náhr. termíny: 11.11. Žáci - 11:00, muži - 13:30. Poté bude závěrečná.

Chornice 2:1 Sokol Trnávka
Fotbalisté Trnávky včera poprvé od podzimní porážky s Borovou padli, když venku nestačili na Chornice.

Hned v 1. minutě měl velkou příležitost Kolínský, gólman si s jeho střelou ale poradil. Přímý kop Do. Továrka o chvilku později skončil v náručí brankáře. Po několika nepřesných pokusech na obou stranách potrestali domácí ve 32. minutě chybu obrany vedoucí brankou. Po další chybě zvýšily Chornice na 2:0 a tímto výsledkem skončil i první poločas.
Trnávka šla do druhé půle s cílem co nejdříve snížit, a to se i povedlo. V 51. minutě zahrával Makrlík rohový kop, po kterém hlavou zavěsil Grulich - 2:1. Vyrovnat mohl v 65. minutě E. Konečný, který se ocitl sám před gólmanem, nastřelil však pouze břevno. Sokol měl v druhé půli více ze hry, branku ale ne a ne vstřelit. 5 minut před koncem utkání rozezněl Makrlík opět jen konstrukci branky, tentokrát tyč, a tak Trnávka prohrála 1:2.

Prohrou po vlastních chybách Sokol zbytečně dramatizuje situaci kolem postupu. I po porážce 1:2 ale zůstává Trnávka na čele tabulky a jestli se její náskok ztenčí nebo ne rozhodnou až dohrávky odložených duelů Borové a Radiměře. Příští týden má Sokol volno a pak pojede na důležitý duel do Borové.

Góly: Chornice - Havlíček, Milota; Trnávka - Grulich
Žluté karty: 1 - 4
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Dömisch, Neshyba, Zatloukal