Sokol Trnávka 3:1 Kunčina B
Trnávečtí fotbalisté porazili v neděli doma Kunčinu B 3:1, i když se v první půli trápili a poprvé na jaře museli dotahovat náskok soupeře.

Začátek zápasu nabídl několik standardních situací pro Sokol, trocha rozruchu přišlo ale až ve 20. minutě, když Makrlík nastřelil z přímého kopu břevno. Ve 25. minutě mířil mimo tři tyče E. Konečný. Trnávka měla sice většinu času míč pod kontrolou, chyběla ovšem střelba, a tak se diváci do půle branky nedočkali.
5 minut po změně stran se již míč ocitl v síti, jenže po chybě obrany v té trnávecké, a tak Sokol poprvé na jaře prohrával. To paradoxně jako by hráče nakoplo a začali víc střílet, což vedlo v 60. minutě po trefě Stenzla ve vyrovnání na 1:1. O 3 minuty později se dostal míč přes všechny hráče až ke Grulichovi a ten poslal Trnávku do vedení. V 67. minutě musel gólman likvidovat pokus Kolínského a dobře zareagoval i o deset minut později při střele Grulicha. V 80. minutě přidal pojistku na 3:1 po rohu Makrlíka Kolínský. V posledních minutách mohli skóre ještě navýšit E. Konečný, Michalčák a Grulich, branka již ale nepadla, a tak si Sokol připsal na konto výhru 3:1.

Toto utrápené, ale důležité vítězství opět o krůček přiblížilo Trnávku k postupu do Okresního přeboru. Příště hráče čeká derby v Chornicích.

Góly: Trnávka - Stenzl, Grulich, Kolínský; Kunčina B - Ben Salem
Žluté karty: 0 - 0
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Milar, Procházka, Vachutka