Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Čistá 2:6 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky porazili venku Čistou 6:2 a dál si jdou za postupem do Okresního přeboru.

Jako první zkusil štěstí ve 4. minutě Grulich, gólman však jeho pokus vyrazil. V 17. minutě se ale už mohl Grulich radovat z prvního gólu svého týmu. O 5 minut později nařídil rozhodčí penaltu pro Trnávku za faul na Michalčáka a Makrlík ji proměnil s přehledem - 0:2. O chvilku později si připsal Makrlík druhou trefu, tentokrát z přímého kopu. Domácí ovšem dokázali ve 33. minutě upravit na 1:3 a tímto výsledkem skončila i první půle.
Hned po změně stran Čistá utkání hodně zdramatizovala snížením na 2:3. Po hodině hry ale uklidnil Trnávku Stenzl, který obešel vyběhnutého gólmana a zavěsil do prázdné brány - 2:4. V 71. minutě zvýšil na rozdíl tří branek Smolík. Svůj první gól za chlapy mohl dát i D. Konečný, brankář si ale s jeho střelou poradil. Na konečných 6:2 pro Trnávku upravil v nastaveném čase opět Smolík, a tak si Sokol připsal na své konto další vysoké vítězství.

Trnávka tedy stále drží na čele III. třídy náskok sedmi bodů na druhou Radiměř a další krok k postupu mohou hráči udělat příští týden v domácím duelu s béčkem Kunčiny.

Góly: Čistá - Šedivý 2x; Trnávka - Grulich, Makrlík 2x (1x pen.), Stenzl, Smolík 2x
Rozhodčí: Schejbal, Kmošek, Kvapil
Čistá - Hradil, Šedivý, Kostlán (Beran), Karal, Padělek, Rožek (žl. k.), Krátký, Frank, Paclík, Hvězda (Hanák), Vomáčka
Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Makrlík, Janík, Kumstýř, Smolík, Michalčák, Továrek, Kolínský (žl. k.), Grulich (D. Konečný), Stenzl
Čistá vs. Trnávka
Další fotky z utkání s Čistou najdete ZDE.

2 góly Makrlíka

Žáci prohráli s béčkem Moravské Třebové 0:5.

Vydáno 16 Apr 2017 - Sokol

SO 16.9.2017 - 16:00