Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Sokol Trnávka 5:1 Mladějov
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávka porazili v prvním jarním domácím zápase Mladějov vysoko 5:1 a stále tak drží na čele III. třídy náskok sedmi bodů.

Trnávka se dostala velmi rychle do vedení, když v 5. minutě zavěsil hlavou po rohu Do. Továrka Kolínský. V 19. minutě měli šanci hosté, Skočovský však dobře vyběhl a míč odkopl do bezpečí. O 5 minut později skončil kousek mimo bránu pokus Grulicha po centru Du. Továrka. Ve 26.minutě zvýšil na 2:0 opět hlavou Kolínský, tentokrát po přímém kopu Du. Továrka. Další branku přidal ve 37. minutě Grulich a na poločasových 4:0 upravil ve 41. minutě hlavou Smolík. Sokol si tedy nesl do kabiny luxusní náskok.
Po změně stran se hostům podařilo rychle snížit na 4:1. Po několika dalších pokusech na obou stranách přišla v 73. minutě velká šance Mladějova. Němec se ocitl sám před Skočovským, vytěžil z toho ale pouze rohový kop. Nedáš - dostaneš, to je známá věc, a tak o 2 minuty později utekl obraně na druhé straně Grulich a zvýšil na 5:1. V poslední desetiminutovce ještě zkusili štěstí Smolík a D. Konečný, mezi tři tyče se však netrefili, a tak zápas skončil výsledkem 5:1

Trnávka má tedy na svém kontě osm zápasů bez porážky v řadě a příští týden pojede pro body do Čisté.

Góly: Trnávka - Kolínský 2x, Grulich 2x, Smolík; Mladějov - Němec
Žluté karty: 1 - 5
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Brandejs, Dvořák, Toman