Radiměř 0:0 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola odehráli v sobotu 1. dubna zápas v Radiměři, kde nedokázala využít herní převahy a po bezbrankové remíze si připsala do tabulky bod.

První velkou šanci utkání měl v 7. minutě Stenzl po přihrávce E. Konečného, gólman však jeho střelu vyrazil. O pár minut později zkusil štěstí z přímého kopu Makrlík, Brankář ale s jeho pokusem problémy neměl. Domácí se pokusili zahrozit z rohového kopu, chyběla jim ovšem přesnější muška. Po půlhodině hry minul hlavou branku Kolínský po rohu Továrka. Ani další přímý kop Makrlíka v brance neskončil, a tak šly týmy do kabin za bezbrankového stavu.
Po změně stran vyrazil gólman Radiměře střelu z přímého kopu Továrka. Pár minut před koncem zápasu mohli rozhodnout E. Konečný a Kleveta, jenže opět z toho branka nebyla. V poslední minutě uviděl Makrlík druhou žlutou kartu za ruku v pokutovém území soupeře a musel do sprch. To bylo ovšem i to poslední, co se na hřišti stalo, a tak Sokol tentokrát jen remizoval 0:0.

Vzhledem k tomu, že i soupeři Trnávky z nejvyšších příček tabulky zaváhali, nic se tam nemění a Sokol má na čele stále náskok sedmi bodů na druhou Radiměř. Příště čeká hráče doma duel s Mladějovem.

Rozhodčí: Svoboda, Nepraš, Urban

Radiměř - Škorpík, Šmíd, Škranc, Moravec A. (žl. k.), Bubela (žl. k.), Moravec F., Vach (Dlábek), Trnečka J., Trnečka T., Jandl (Peterka), Doubek
Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Makrlík (žl. k., č. k.), Michalčák, Kumstýř (D. Konečný), Továrek, Kolínský, Stenzl, Smolík, Grulich (žl. k.), E. Konečný
Radiměř vs. Trnávka
Další fotky z utkání v Radiměři najdete ZDE.

Vydáno 02 Apr 2017 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30