Třebařov 0:1 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky odehráli v sobotu první zápas jarní části sezóny 2016/2017, ve kterém navázali na vítěznou šňůru z podzimu a po výhře 0:1 v Třebařově si připsali do tabulky další tři body.

První šanci utkání měli ve 4. minutě domácí, míč však skončil nad brankou. V 15. minutě prověřil gólmana Michalčák. Po několika nepřesných pokusech na obou stranách se ve 28. minutě mohla Trnávka radovat z první branky, když se po přímém kopu Továrka trefil E. Konečný - 0:1. Do poločasu se již nic významného nestalo.
Hned po změně stran zkusili štěstí Grulich a E. Konečný, gólman byl ale tentokrát v pohotovosti. Po hodině hry musel likvidovat Skočovský střelu Třebařova. Následné dva pokusy Továrka postrádaly větší přesnost. 5 minut před koncem zápasu neskončila v brance šance Grulicha, a tak Sokol vyhrál těsným výsledkem 0:1.

Díky této výhře si Trnávka upevnila vedení III. třídy a příští týden pojede pro body do Radiměře.

Góly: Trnávka - E. Konečný
Žluté karty: 2 - 2
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Štusák, Šourek, Urban