Trnávka prohrála přestřelku s Jaroměřicemi 6:7
Trnávečtí fotbalisté odehráli v neděli 19. března poslední přípravné utkání před začátkem jarní části sezóny, ve kterém vyzvali v Opatovicích Jaroměřice. Ani tento duel se Sokolu nepodařilo vyhrát a nakonec podlehl soupeři 6:7.

První branka padla již po osmi minutách, kdy nečekaně skončil míč v síti Sokola po střele z úhlu a Jaroměřice šly tak do vedení. Trnávka měla vzápětí několik šancí, vytěžila z toho však jen břevno po střele Stenzla, a tak ve 23. minutě udeřily opět Jaroměřice. Po půlhodině hry zkorigoval výsledek E. Konečný - 1:2. Ve 39. minutě měly Jaroměřice několik šancí v řadě, dobře ale zasáhl v obraně Kleveta. Následně ovšem byla nařízena penalta proti Sokolu, kterou Jaroměřice bez problémů proměnily. Skóre 1:3 vydrželo až do poločasu.
3 minuty po změně stran přidaly Jaroměřice další branku a v 62. minutě zvýšily stav již na 1:5 a vypadalo to na debakl. Sokol se ale nevzdal a o 5 minut později snížil po vlastním gólu Jaroměřic na 2:5. Následovala tyč Továrka. V 72. minutě přidal další branku E. Konečný, když utekl soupeři a s gólmanem si hravě poradil. Jaroměřice ovšem dokázaly opět odskočit na 3:6. V poslední desetiminutovce se zápas značně zdramatizoval. Po trefách Grulicha a Stenzla stáhla Trnávka výsledek na rozdíl jedné branky - 5:6, jenže přišel další trest Jaroměřic. Poslední slovo měl ovšem Makrlík, který proměnil v 90. minutě penaltu za faul na E. Konečného, a tak zápas skončil divokým výsledkem 6:7.

Góly: Trnávka - E. Konečný (2x), Grulich, Stenzl, Makrlík (pen.), vl. gól Jaroměřic
Přátelák s Jaroměřicemi
Další fotky z přátelského utkání s Jaroměřicemi najdete ZDE.

Penalta Makrlíka na 6:7

Vydáno 20 Mar 2017 - Sokol