Tréninky - středa a pátek od 17:00.
Středa 13.9. - trénink zrušen.

Trnávka prohrála přátelák s Jevíčkem
V sobotu 11. února odehráli muži Sokola Městečka Trnávky přípravný zápas s Jevíčkem na UMT v Boskovicích, který prohráli 2:7.
V prvním poločase snaha o nátlakovou hru se nám nevyplatila. Hodně ztracených přihrávek, především ve středu hřiště, umožnilo soupeři jít v 10. minutě po rozebrání obrany do snadného vedení. Po platonickém tlaku a střelách z delší vzdálenosti, které neohrozily branku soupeře, opět po chybách v rozehrávce, kdy nejsme schopni nahrát si na 2 metry, soupeř skóruje. Posléze zaúřaduje pomezní rozhodčí Šašinka a pouští soupeře do snadného vedení 3:0. Tak skončí i první poločas.
Na začátku druhého poločasu inkasujeme další 3 góly z přečíslení a je po zápase. Nedokážeme reagovat na přečíslení soupeře a deficit z přípravy se projeví na všech hráčích. Sice kosmeticky korigujeme na 2:6, ale poslední slovo má soupeř. Komunikace vázne a chuť do hry také.

Góly: Kolínský, Pokorný

Doufám, že navázat na podzimní výsledky chtějí všichni a bylo by dobré pro to něco udělat. Nečekat až se tráva zazelená... Kouč

Vydáno 13 Feb 2017 - Sokol

SO 16.9.2017 - 16:00