Video z Městečko Trnávka Cupu 2017 najdete ZDE.

Trénink - sobota 14:00. Sraz na hřišti, pak odjezd do Chornic na umělku.

Štěpánský turnaj 2016
26. prosince uspořádal trnávecký Sokol tradiční Štěpánský turnaj. Osm zúčastněných týmů si to ve dvou skupinách rozdalo systémem „každý s každým“. Dva nejúspěšnější celky pak postoupily do bojů o stupně vítězů. Skupinu A ovládl tým Bonsaje, který všechna svá utkání vyhrál. Do semifinále ho pak z 2. místa doprovodil Litrpůl. Ze skupiny B postoupili taktéž bez ztráty bodu Tulipáni a druhé Linhartice.
První semifinále mezi Litrpůlem a Tulipány bylo velmi vyrovnané a nakonec rozhodl pouze jediný gól, který se podařilo vstřelit Tulipánům. Druhé semifinále vyhrály Bonsaje nad Linharticemi výsledkem 3:1.
Vzhledem k tomu, že do zápasu o 7. místo tým ACAB nenastoupil, vyhrál ho Brodek u Konice kontumačně 5:0. Duel o 5. místo mezi Malíkovem a Cetkovicemi ovládly Cetkovice výsledkem 4:1. Trochu dramatu přineslo utkání o pomyslný bronz. Linhartice vedly 1:0, ale necelé 2 minuty před koncem se podařilo Litrpůlu vyrovnat a přišly na řadu penalty, ve kterých byl úspěšnější Litrpůl. Finále dvou týmů, které doposud neprohrály – Bonsají a Tulipánů – bylo dlouho vyrovnané. Nakonec měly více štěstí Bonsaje, kterým se podařilo skórovat chvíli před koncem a staly se tak šampióny turnaje.

Celkové pořadí turnaje:
1. Bonsaje
2. Tulipáni
3. Litrpůl
5. Cetkovice
6. Malíkov,
7. Brodek u Konice
8. ACAB
Skupina A Skupina B
Hrací plán Vítěz - Bonsaje
Další fotky ze Štěpánského turnaje 2016 najdete ZDE.

Vydáno 27 Dec 2016 - Sokol

SO 11.11.2017 - 13:30