10. ročník Přeboru ČOS fotbalových benjamínků
Dne 26.11.2016 uspořádala T.J. Sokol Městečko Trnávka ve sportovní hale v Městečku Trnávce již 10. ročník Přeboru ČOS fotbalových benjamínků - skupiny východ.
Turnaje se letos zúčastnilo 6 sokolských družstev doplněných Sokolem Konice a SK Loštice, které se turnaje zúčastnilo vůbec poprvé. Všechna družstva byla řádně přihlášena. Hrálo se již podle osvědčeného systému „každý s každým“ v úvodní části. Toto uvítali trenéři i hráči, protože si tak mohli zahrát i se soupeři, se kterými se v běžných soutěžních zápasech neutkávají. Už od prvních kol bylo zřejmé, že nejlepší týmy letos přivezli Sokol Moravany a Dolní Újezd, kteří produkovali nejpohlednější fotbal. Byla upravena i doba zápasů (11 min.) tak, aby se mohl stihnout celý program (32 zápasů). Celkové pořadí týmů po základní části tak určilo soupeře do zápasů o konečné umístění. Ty už byly mnohem vyrovnanější a u dvou musel rozhodovat penaltový rozstřel.
Finálový zápas byl vyrovnaný, ale nakonec zaslouženě zvítězilo 2:0 družstvo Sokola Moravany nad Sokolem Dolní Újezd. Družstvo Sokola Moravany prošlo turnajem bez jediného zaváhání, protože zvítězilo ve všech zápasech. V souboji o 3.místo bylo v penaltovém rozstřelu šťastnější družstvo domácího Sokola Městečko Trnávka A, které porazilo SK Loštice.
Turnaj se odehrál v příjemné atmosféře, bez vážnějších zranění a všichni účastníci byli nakonec odměněni hodnotnými cenami, včetně medailí. Byl vyhlášen také nejlepší hráč a brankář turnaje, cena fair play a speciálními cenami byla oceněna hrající děvčata.

Celkové pořadí:
1. Sokol Moravany