Staří páni získali na Matocha cupu bronz
V sobotu 3. prosince se uskutečnil ve sportovní hale v Městečku Trnávce Matocha cup 2016 - turnaj starých gard, ve kterém domácí Trnávka vybojovala pomyslný bronz.

Turnaje se zúčastnilo osm týmů rozlosovaných do dvou skupin. První dva poté postoupili do semifinále. Skupinu A ovládla Ostrava, skupinu B M. Třebová. Do semifinále je doprovodila Trnávka a H. Heršpice.
Oba semifinálové duely byly vyrovnané a skončily těsným výsledkem 2:1. V tom prvním se radovala M. Třebová, která rozhodla o svém vítězství nad Trnávkou až 50 vteřin před koncem zápasu. V druhém semifinále byli úspěšnější borci z H. Heršpic.
Domácí Sokol chtěl v utkání o 3. místo vrátit Ostravě vysokou porážku ze skupiny. To se nakonec povedlo a po těsné výhře 3:2 získala Trnávka bronz. Finále mezi M. Třebovou a Heršpicemi nabídlo pouze jednu branku, kterou vstřelily Heršpice a mohly se tak radovat z titulu. Na Třebovou zbylo po loňském vítězství pouze stříbro.

Celkové pořadí turnaje:
1. H. Heršpice
2. M. Třebová
3. M. Trnávka
4. Ostrava
5. Svitavy
7. Valchov
8. Jaroměřice
Matocha cup 2016 - skupina A Matocha cup 2016 - skupina B Matocha cup 2016 - harmonogram
Matocha cup 2016 - Trnávka Matocha cup 2016 - vítěz
Všechny fotky z Matocha cupu 2016 najdete ZDE.

Vydáno 04 Dec 2016 - Sokol