Trstěnice 2:7 Sokol Trnávka
Trnávečtí fotbalisté opět potvrdili skvělou podzimní formu a díky výhře 2:7 v Trstěnici přezimují na špici III. třídy.

Sokol šel do utkání s cílem vypracovat si co nejdříve dobrý náskok, a to se podařilo. Ve 12. minutě odpískal rozhodčí penaltu za faul na Grulicha a Makrlík ji bez problémů proměnil. O 2 minuty později poslal Makrlík centr do vápna, kde si soupeř srazil míč do vlastní sítě - 0:2. V 18. minutě se opět měnilo skóre, tentokrát po trefě Smolíka - 0:3. Po necelé půlhodině hry se radovali i domácí, ovšem zbytečně, protože šlo o ofsajd. 33. minuta přinesla další faul na Grulicha, ovšem tentokrát těsně před pokutovým územím. K přímému kopu se znovu postavil Makrlík a po dalším zásahu obrany Trstěnice skončil míč opět za zády gólmana - 0:4. Poté zkusil ještě štěstí Pokorný, chyběla mu ale větší přesnost.
Po změně stran Trnávka trochu polevila, což domácí po pěti minutách potrestali snížením na 1:4. Po hodině hry přišly další dvě šance Sokola ze standardek, tentokrát ale dobře zasáhl domácí gólman. V 71. minutě domácí zdramatizovali zápas, když z přímého kopu snížili na 2:4. O 2 minuty později však E. Konečný uklidnil situaci trefou po přihrávce Stenzla. Na to již hráči Trstěnice nezvládli zareagovat, naopak Trnávka ještě dvakrát změnila skóre. Nejprve zamířil po rohovém kopu přesně hlavou Pokorný a na konečných 2:7 upravil minutu před koncem Kolínský.

Trnávka si díky výhře 2:7 zajistila titul podzimního šampiona a nic na tom nemůže změnit ani předehrávka prvního jarního kola v Třebařově, která je na programu v sobotu 12.11. od 14:00.

Góly: Trstěnice - Mojdi (2x), Hanus (vl.), Dvořák (vl.); Trnávka - Makrlík (pen.), Smolík, E. Konečný, Pokorný, Kolínský
Rozhodčí: Frank, Trnka, Dvořáček
Trstěnice - Doležal (žl. k.), Hájek,Kovář, Hladík (Nešpor), Hárovník (Kmošek), Dvořák (žl. k., Kmošek), Rožek, Burda, Mojdi, Hanus, Pechr (žl. k.)
Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Makrlík, Janík, Pokorný (žl. k.), Kumstýř (Továrek), E. Konečný, Michalčák (Šteffek), Smolík (Kolínský), Grulich, Stenzl (D. Konečný)
Trstěnice vs. Boršov
Další fotky z utkání v Trstěnici najdete ZDE.

Penalta Makrlíka na 0:1 a vl. gól domácích na 0:4

Vydáno 07 Nov 2016 - Sokol