Sokol Trnávka 6:0 Boršov
Trnávka porazila celkem bez problémů Boršov 6:0 a pojistila si tak vedení v tabulce III. třídy.

Na první branku se čekalo jen 3 minuty, kdy po přihrávce Smolíka poslal Trnávku do vedení Grulich. O 6 minut později mohl zvýšit náskok E. Konečný, jeho hlavička ovšem skončila nad brankou. Ve 21. minutě upravil po dorážce na 2:0 Šteffek. Ve 28. minutě zaznamenal Grulich druhou branku v utkání - 3:0. O 10 minut později měl velkou příležitost Michalčák, bránu však přestřelil. Následně skončila podobně i střela Klevety. 4 minuty před koncem první půlce odčinil Michalčák svůj předchozí nezdar a svým gólem upravil skóre na poločasových 4:0.
Na začátku druhého poločasu pokračoval v gólové smršti E. Konečný. Nejprve ve 48. minutě zvýšil na 5:0 z dorážky a o 2 minuty později se trefil podruhé, tentokrát po rohovém kopu Stenzla - 6:0. I poté následovaly další střelecké pokusy Trnávky, tentokrát ovšem nemířily mezi tři tyče. V 68. minutě se dostal do ojedinělé šance i Boršov, Skočovský byl ale připraven. V poslední desetiminutovce měl ještě dvě šance D. Konečný, gól už však nepadl, a tak si Trnávka připsala zatím nejvyšší výhru v sezóně 6:0.

Sokol tedy nadále drží 1. místo III. třídy s náskokem 2 bodů před Borovou. Příště pojedou hráči pro body do Trstěnice.

Góly: Trnávka - Grulich 2x, Šteffek, Michalčák, E. Konečný 2x
Rozhodčí: Nepraš, Havránek, Dvořáček

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Pokorný, Janík, Továrek, E. Konečný (D. Konečný), Šteffek, Michalčák (Makrlík), Smolík (Pupík), Grulich, Stenzl (Kolínský)
Boršov - Němec, Kostka, Řežábek, Hnátek (žl. k.), Hanák, Ondrejka (žl. k.), Kolařík (žl. k.), Baláž (žl. k.), Rozsypal (Smékal), Zomber (Beyer), Jindřich
Trnávka vs. Boršov
Další fotky z utkání s Boršovem najdete ZDE.

Gól E. Konečného na 6:0

Žáci porazili doma 4:2 Moravskou Třebovou B. Pár fotek z utkání bylo doplněno do sekce žáků ve fotogalerii - ZDE.

Vydáno 31 Oct 2016 - Sokol