Atletický čtyřboj
Jako už tradičně tak i letos uspořádala T.J. Sokol lehkoatletický čtyřboj mládeže. V pátek 23.9. se za krásného počasí na hřišti po vyučování sešly děti z místní mateřské a základní školy, aby si zasoutěžily v atletických disciplínách a ukázaly jak jsou na tom na začátku školního roku s kondicí. Letos se závodů zúčastnilo i 15 dětí z jaroměřické základní školy a tím pozvedly soutěživost celé akce. Celkem tak závodilo 70 dětí, což je nejvíce v historii závodu. Je samozřejmě škoda, že se až na pár výjimek nezúčastňují děti ze starších ročníků, ale na to si už organizátoři zvykli. Soutěžilo se opravdu se zápalem a kromě vítězů, kteří dostali diplomy, byli sladkou odměnou oceněni všichni závodníci. Organizátoři by chtěli poděkovat všem dobrovolníkům, bez kterých by nebylo možné závody uspořádat. Všichni už se těší na další ročník.

V. Stenzl

Vydáno 24 Oct 2016 - Sokol