Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Koclířov 1:5 Sokol Trnávka
Trnávka porazila v souboji prvního s posledním venku Koclířov 1:5 a zůstává tak na špici tabulky III. třídy.

Na první branku se nečekalo dlouho. V 6. minutě zahrával Pupík rohový kop, po kterém poslal míč do sítě Stenzl - 0:1. O 2 minuty později lovil gólman domácích míč z brány podruhé, tentokrát po trefě Makrlíka z přímého kopu - 0:2. Ve 23. minutě zkusil Makrlík štěstí z trestného kopu ještě jednou, chybělo ale více přesnosti. O 4 minuty později zvýšil na 0:3 Pokorný a po druhé trefě Stenzla ze 32. minuty bylo skóre už 0:4. V další šanci se ocitl o chvíli později E. Konečný, z bezprostřední blízkosti ovšem bránu překopl. Neujaly se ani střely Makrlíka nebo Pokorného, a tak šel Sokol do kabin s komfortním náskokem čtyř branek.
10 minut po změně stran vstřelila Trnávka další gól, tentokrát ho však sudí neuznal kvůli údajnému ofsajdu. Po hodině hry si obrana Koclířova po další akci Trnávky srazila míč do vlastní sítě - 0:5. V 65. minutě prověřil brankáře domácích z přímého kopu Továrek, následně skončila mimo tři tyče střela Smolíka. Koclířov se nakonec dočkal alespoň čestného úspěchu z penalty, kterou nařídil rozhodčí v 85. minutě za faul v pokutovém území, a to již byla poslední tečka za duelem, který Trnávka vyhrála 1:5.

Trnávka se díky vítězství udržela na čele III. třídy a stále má na druhou Borovou náskok dvou bodů. Příště čeká hráče doma duel s Boršovem.

Góly: Koclířov - Suchý (vl.), Tesař D. (pen.); Trnávka - Stenzl (2x), Makrlík, Pokorný
Žluté karty: 1 - 0
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Roučka, Stloukal, Čáslavka