Sokol Trnávka 1:0 Pomezí B
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky porazili v neděli doma 1:0 celek Pomezí B a díky zaváhání Borové se vyhoupli do čela tabulky III. třídy.

Od začátku utkání se hrálo převážně na branku hostů. Ve 23. minutě zkusil štěstí Pokorný, na dvakrát ale nedokázal gólmana překonat. Ve 26. minutě prověřil reflexy brankáře hostů z přímého kopu Makrlík. O 2 minuty později se postavil k další standardní situaci Továrek a trefou k tyči poslal Trnávku do vedení 1:0. Po půlhodině hry zkusil štěstí Michalčák, míč však skončil kousek nad břevnem a podobně dopadla i hlavička Pokorného o pár minut později.
10 minut po změně stran mohl přidat další gól Pokorný, gólman Pomezí ale jeho střelu zlikvidoval. V 69. minutě zahrozili i hosté, Skočovský byl ovšem pozorný. Z protiútoku se dostal do šance Stenzl, nic z ní ale nevytěžil. V poslední desetiminutovce byl Sokol několikrát blízko vstřelení druhé branky. Střelu Stenzla brankář hostů vyrazil, při té Šteffka mu zase pomohla tyč a ani následná dorážka Pokorného neskončila v síti. Trnávka tedy vyhrála 1:0.

S bilancí osmi výher a jedné porážky se Trnávka usadila na špici III. třídy s náskokem dvou bodů na druhou Borovou. Teď hráče čeká v sobotu duel s posledním Koclířovem, který ještě nebodoval.

Góly: Trnávka - Továrek
Rozhodčí: Ille, Hensl, Toman

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Makrlík, Janík (žl. k.), Kumstýř, Továrek (žl. k., Pupík), Michalčák (Šteffek), Pokorný, Smolík, Stenzl, Grulich (E. Konečný)
Pomezí B - Penias J., Penias M., Nitsch, Svoboda, Elis (žl. k.), Češka, Misar, Puchar (žl. k.), Stýblo, Poliačik, Peša
Trnávka vs. Pomezí B
Další fotky z utkání s celkem Pomezí B najdete ZDE.

Trefa Továrka z přímého kopu

Žáci také porazili soupeře z Pomezí, a to výsledkem 4:1. Pár fotek z utkání bylo doplněno do sekce žáků ve fotogalerii - ZDE.

Vydáno 17 Oct 2016 - Sokol

by Rodrigotob @ 14 Oct 2018 07:06 am