M. Třebová C 2:3 Sokol Trnávka
Sokol Městečko Trnávka se vrátil po minulé prohře s Borovou opět na vítěznou vlnu, když dvakrát otáčel nepříznivý výsledek s Moravskou Třebovou C a nakonec vydřel výhru 2:3.

K prvnímu většímu rozruchu došlo ve 13. minutě, Skočovský si ale s pokusem domácích poradil. Ve 24. minutě si Skočovský připsal skvělý zákrok při střele Huryty. O 2 minuty později však Potáček Skočovského už prostřelil a poslal tak Třebovou do vedení 1:0. 35. minuta přinesla moment, který ovlivnil zbytek zápasu. Hráč domácích Štrajt dostal druhou žlutou kartu za úmyslnou a navíc zbytečnou ruku a musel předčasně do sprchy. O 2 minuty později mohl přesilovku využít Smolík, míč ovšem o kousek minul branku. Trnávka se ale vyrovnání dočkala, a to ve 40. minutě, kdy se trefil Stenzl. Poločas tedy skončil výsledkem 1:1.
4 minuty po změně stran poslal Třebovou opět do vedení Huryta - 2:1. Následně prověřil gólmana domácích Továrek, vytěžil však z toho pouze rohový kop. Stejně dopadla o chvilku později i rána
Pokorného. V 65. minutě zahrozila Třebová, Skočovský byl ale připraven. Sokol dokázal i podruhé stav utkání srovnat. V 74. minutě se po přímém kopu nejlépe zorientoval Kolínský a poslal míč do sítě - 2:2. 8 minut před koncem strhl výsledek na stranu Trnávky po rohovém kopu Pokorný, a výsledek 2:3 už Sokol podržel až do konce zápasu.

Trnávka dokázala porazil Třebovou po dlouhé době a díky této výhře se v tabulce opět bodově dotáhla na první Borovou, která nečekaně padla s Radiměří. Příště čeká hráče doma duel s celkem Pomezí B.

Góly: M. Třebová C - Potáček, Huryta; Trnávka - Stenzl, Kolínský, Pokorný
Rozhodčí: Pokorný, Továrek, Kozák

Moravská Třebová C - Schreiber, Šťastný, Huryta, Kozák, Štrajt (žl. k., č. k.), Šimon (M. Štaffa), Matoušek, Potáček, Němec (žl. k., Havlík), Švanda (žl. k.), J. Štaffa (žl. k., Straka)
Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Pokorný, Makrlík (žl. k.), Kumstýř, Kolínský (L. Žouželka), Šteffek (žl. k.), Michalčák (Smolík), Továrek, Stenzl, E. Konečný (Janík)
M. Třebová C vs. Trnávka
Další fotky z utkání s M. Třebovou C najdete ZDE.

Žáci prohráli v Hradci nad Svitavou 3:2.

Vydáno 09 Oct 2016 - Sokol