Sokol Trnávka 0:1 Borová
Trnávka poprvé v sezóně zaváhala, když nedokázala využít spoustu šancí a po vlastním gólu Michalčáka prohrála zápas o 1. místo s Borovou nešťastně 0:1.

Úvod utkání měli lepší hosté. Již ve 3. minutě prověřili pozornost Skočovského, ten byl ale připraven. V 10. minutě přišla první větší šance Trnávky, jenže střelu Pokorného gólman vyrazil a z dorážky Stenzla vytěžil Sokol pouze rohový kop. O minutu později skončila těsně mimo branku hlavička Pokorného. Tlak Trnávky pokračoval a v 15. minutě nastřelil Makrlík z přímého kopu tyč. Následně skončila mimo branku hlavička Grulicha. Ve 37. minutě dala o sobě vědět i Borová, Skočovský ovšem střelu z přímého kopu vyrazil na rohový kop, a víc se již v první půli nestalo.
3 minuty po změně stran došlo k zajímavé situaci. Grulich byl v pokutovém území stažen k zemi, rozhodčí však situaci vyhodnotil jako v rámci pravidel a penaltu neodpískal. Po několika nepřesných střelách na obou stranách došlo po hodině hry po rohu Továrka ve vápně ke zmatkům, Sokol z toho ale nic nevytěžil. O 3 minuty později si hosté málem vstřelili vlastní gól. Co se nestalo na jedné straně, přišlo na té druhé. V 65. minutě zahrávala Borová přímý kop, po kterém zavěsil do vlastní sítě Michalčák - 0:1. Trnávečtí hráči se i poté snažili a šance přibývaly. Chyběla ovšem přesnější muška. 5 minut před koncem utkání přišla další velká příležitost po přímém kopu Továrka, brankář však vyrazil střelu na roh. V poslední minutě zkusil štěstí Kleveta, mířil ale mimo tři tyče, a tak Trnávka zaznamenala prohru 0:1.

Po prohře tedy patří Trnávce v tabulce III. třídy 2. místo s náskokem 4 bodů a jednoho utkání na třetí Chornice. Příště čeká hráče venku duel s celkem Moravská Třebová C.

Góly: Trnávka - Michalčák (vlastní)
Rozhodčí: Jakubec, Dvořák, Brandejs; delegát - Kabát

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Pokorný, Makrlík (žl. k.), Kumstýř (Pupík), Továrek (žl. k.), Janík, Michalčák, Šteffek (Kolínský), Stenzl, Grulich (Smolík)
Borová - Vrátný, Pokorný, Háp (žl. k.), Štrof (žl. k., Hegr V.), Vobejda, Matula, Střítežský (Hegr M.), Radiměřský, Pazdera, Ehrenberger (žl. k.), Krumpl (žl. k., Halamka)
Trnávka vs. Borová
Další fotky z utkání s Borovou najdete ZDE.

Několik nevyužitých šancí Trnávky z utkání

Žáci odehráli tento týden hned dva zápasy. Nejprve ve středu ve vloženém kole porazili doma 2:0 Morašice a poté v neděli prohráli doma 0:2 s Jaroměřicemi . Pár fotek z obou zápasů najdete ZDE.

Vydáno 03 Oct 2016 - Sokol