Sokol Trnávka 2:1 Chornice
Hráči Sokola Městečka Trnávky porazili v neděli v derby 2:1 Chornice a pokračují tak v sezóně bez ztráty bodu.

Hned v 1. minutě utkání vystřelili hosté, míč šel však nad bránu. O 7 minut později měla šanci po rohovém kopu Trnávka, vytěžila ale z ní pouze další roh. V 11. minutě si bez problémů poradil gólman Chornic s pokusem Michalčáka. Ve 33. minutě padla první branka, trnávečtí fotbalisté se z ní ovšem moc dlouho radovat nemohli kvůli odpískanému ofsajdu. Sokol se do poločasu ale přeci jen dočkal. Ve 39.minutě nejprve brankář Chornic zasáhl při nájezdu Grulicha, míč ale neměl pod kontrolou, což potrestal dorážkou E. Konečný - 1:0.
Po změně stran měli první příležitost hosté, chyběla jim však přesnější muška. V 73. minutě dobře odhlavičkoval Pokorný do bezpečí další střelu Chornic a o 3 minuty později poslal po rohu Smolíka také hlavou Trnávku do vedení 2:0. 10 minut před koncem měl Sokol další příležitost, Grulichovi ovšem chyběl kousek, aby se k míči v pokutovém území dostal. V poslední minutě ještě Chornice zdramatizovaly duel snížením na 2:1, následně ale rozhodčí odpískal konec, a tak Trnávka opět zvítězila.

Výhra 2:1 je již šestým vítězství v řadě a Trnávka díky tomu drží stále v tabulce III. třídy 1. místo. Příští týden má Sokol volný los a poté vyzve doma Borovou, což bude opět zápas o 1. místo.

Góly: Trnávka - E. Konečný, Pokorný; Chornice - Kraus
Rozhodčí: Růžička, Šourek, Paclík; delegát - Mergl

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Pokorný (žl. k.), Makrlík (žl. k., Janík), Továrek, Smolík (J. Žouželka), Šteffek, Michalčák (žl. k.), Kolínský (Pupík), E. Konečný, Grulich (D. Konečný)
Chornice - Navrátil (Slabý), Goš (Kraus M.), Marek (Nevolník), Kraus O. (žl. k.), Šebetovský (Dostál), Kalášek, Jelínek, Krč, Milota, Havlíček, Štefl (Leitner)
Trnávka vs. Chornice
Další fotky z utkání s Chornicemi najdete ZDE.

Gól Pokorného na 2:0

Žáci odehráli v neděli doma zápas s Březovou, který ovládli výsledkem 5:2. Pár fotek z utkání najdete ZDE.

Vydáno 19 Sep 2016 - Sokol