Kunčina B 0:3 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky pokračují ve vítězné šňůře. Tentokrát na to doplatilo béčko Kunčiny, které Sokol přehrál venku 0:3.

O první větší rozruch se postaral ve 13. minutě zápasu E. Konečný, který hlavou o kousek nedosáhl na přihrávku Továrka. Ve 21. minutě byli domácí blízko vstřelení branky, Hensl však skvěle zasáhl a střelu vyrazil na roh. O 8 minut později skončil kousek nad bránou pokus J. Žouželky z dálky. Mimo skončila i šance E. Konečného. Když už to vypadalo, že poločas skončí bez branek, přišel v poslední minutě rohový kop pro Trnávku a ze závaru před brankou protlačil míč do sítě Pokorný - 0:1.
Po změně stran mohl dvakrát navýšit skóre Makrlík, chyběla ale lepší muška. V 68. minutě nařídil rozhodčí penaltu pro Trnávku za ruku v pokutovém území, kterou Pokorný, i když se štěstím, proměnil - 0:2. Než se Kunčina stačila rozkoukat, svítilo již na ukazateli skóre 0:3 po trefě Grulicha. 9 minut před koncem utkání chtěl zakončit nůžkami Kolínský, míč však letěl nad bránu. Stejně dopadla i hlavička Makrlíka. V síti neskončila ani šance z poslední minuty, a tak Trnávka zvítězila 0:3.

Trnávka tedy prodloužila šňůru vítězných zápasů na pět a s plným počtem bodů stále vede tabulku III. třídy. Příště hráče čeká doma derby s celkem Chornic, které bude zároveň zápasem o 1. místo.

Góly: Trnávka - Pokorný 2x (1x pen.), Grulich
Rozhodčí: Dvořáček, Dvořák, Polák

Kunčina B - Zeman, Hlaváček, Drahoš, Klíma, Kolář, Horálek (Blaško), Šejnoha, Šir (Papežík), Pagáč (Heger), Šabacký (žl. k., Krepl žl. k.), Kumhala (Kobza)
Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Makrlík, Továrek (žl. k.), Michalčák (Kolínský žl. k.), Smolík (L. Žouželka), Šteffek, Pokorný, J. Žouželka (Vašek), E. Konečný, Grulich (D. Konečný)
Kunčina B vs. Trnávka
Další fotky z utkání s Kunčinou B najdete ZDE.

Penalta Pokorného na 0:2

Žáči také odehráli zápas v Kunčině a rovněž vyhráli 0:3. Dařilo se i přípravce, která vyhrála domácí turnaj.

Vydáno 12 Sep 2016 - Sokol