Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Sokol Trnávka 4:0 Čistá
Trnavští fotbalisté i ve čtvrtém zápase v sezóně nasázeli soupeři čtyři branky a po výhře 4:0 nad Čistou se vyhoupli do čela III. třídy.

První větší šance utkání přišla v 15. minutě po rohovém kopu, střela Pokorného ani následná dorážka však v brance neskončily. Ve 22. minutě šel pokus hostů kousek vedle tyče. Po půlhodině hry odpískal rozhodčí penaltu pro Trnávku za ruku v pokutovém území a Pokorný ji bez problémů proměnil - 1:0. Ve 40. minutě mířil hlavou mimo Smolík, a to již bylo z první půle všechno.
Ihned po změně stran musel zasahovat Skočovský při šanci Čisté, vedl si ale dobře. V 66. minutě zvýšil na 2:0 Kolínský, když využil vyběhnutí gólmana, obelstil tři protihráče a lobem poslal míč do sítě. O 3 minuty později dobře vyrazil Skočovský pokus hostů z přímého kopu. V 73. minutě byl Kolínský blízko vstřelení další branky, míč mířící do brány, ale na poslední chvíli odkopl obránce do bezpečí. V 85. minutě využil Grulich další chyby gólmana Čisté a střelou do prázdné brány zvýšil na 3:0. Poslední tečku za duelem udělal o 2 minuty později krásnou trefou Kumstýř a stanovil tak skóre na konečných 4:0.

Díky této výhře se dostala Trnávka poprvé na 1. místo tabulky III. třídy s výborným skóre 16:3. Příště jede Sokol pro body do Kunčiny.

Góly: Trnávka - Pokorný (pen.), Kolínský, Grulich, Kumstýř
Žluté karty: 2 - 2
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Růžička, Nepraš, Křišťál