Mladějov 2:4 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola ovládli i třetí zápas sezóny, když opět vstřelili čtyři branky a porazili tak Mladějov 2:4.

Jako první se osmělil domácí Mladějov, Skočovský však nemusel proti nepřesných střelám zasahovat. V 16. minutě šla Trnávka do vedení po pěkné akci, kdy se po ose Stenzl - Grulich - Michalčák krásně trefil poslední jmenovaný - 0:1. Ve 34. minutě měl šanci Stenzl, vytěžil z ní ale pouze rohový kop. O 3 minuty později zvýšil na 0:2 Grulich, který ve 41. minutě mohl přidat další branku, po jeho ráně ovšem zazvonilo břevno a dorážka E. Konečného skončila mimo tři tyče. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:2 pro Trnávku.
Po změně stran dokázali domácí velmi rychle snížit, když se ve 47. minutě trefil z přímého kopu Němec - 1:2. O minutu později ale Sokol opět vedl o dva góly. Střela Stenzla trefila jednoho z obránců Mladějova a skončila v brance - 1:3. Stenzl byl při chuti a v 68. minutě znovu pálil, tentokrát však brankář jeho pokus vyrazil. Podobně si počínal i na druhé straně Skočovský při střele Mladějova. V 77. minutě byl hráč Mladějova sám před Skočovským, jenže jako by se šance zalekl a poslal míč vysoko nad bránu. Deset minut před koncem zápasu přidal další gól Trnávky E. Konečný - 1:4. Ten se radoval i o 3 minuty později, tentokrát však marně, protože rozhodčí gól neuznal kvůli ofsajdu. Mladějov dokázal ještě 2 minuty před koncem utkání snížit na 2:4, ale to už byla poslední tečka.

Po výhře 2:4 má tedy Trnávka v tabulce plný počet devíti bodů a stále je druhá za Čistou (pouze o skóre). S tou se Sokol utká v neděli doma o 1. místo.

Góly: Trnávka - Michalčák, Grulich, Stenzl, E. Konečný
Rozhodčí: Šourek, Urban, Rufer

Mladějov - Slezák (žl. k.), Prusák (Prosecký), Kudyn, Mrázek, Čech, Seryn Lu., Satler (žl. k.), Seryn Le., Onderka (Suchý), Němec, Kozák (žl. k., Sekanina)
Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Pokorný, Janík, Kumstýř (Šteffek žl. k.), Smolík, Michalčák (žl. k.), Továrek, E. Konečný (žl. k.), Stenzl (D. Konečný), Grulich (Žouželka)
Mladějov vs. Trnávka
Další fotky z utkání s Mladějovem najdete ZDE.

Žáci ve svém prvním duelu nové sezóny prohráli 3:2 v Bystrém.

Vydáno 29 Aug 2016 - Sokol