Sokol Trnávka 4:1 Radiměř
Trnávce se podařil i druhý zápas letošní sezóny, když doma porazila Radiměř 4:1.

Jako první prověřil gólmana hostů v 7. minutě Stenzl, brankář byl však připraven. Hosté zahrozili poprvé ve 25. minutě, chyběla jim ale přesnější muška. Na gól se čekalo až do 33. minuty, kdy E. Konečný našel před brankou volného Stenzla a ten se nemýlil - 1:0. O 3 minuty později zkusil štěstí na dvakrát E. Konečný, vytěžil však z toho pouze rohový kop, po kterém mířil Michalčák hodně nad branku. 4 minuty před poločasem zvýšil na 2:0 Smolík a Trnávka šla tedy do kabin s dobrým náskokem.
5 minut po změně stran přišla další příležitost E. Konečného, gólman Radiměře ovšem míč udržel před brankovou čárou. Ani další jeho střela ze 60. minuty neskončila v síti. V 63. minutě měli hosté velkou šanci ke snížení, Skočovský ale dobře vyběhl a šanci zneškodnil. Radiměř ovšem dokázala utkání ještě zdramatizovat, a to v 82. minutě, když po faulu v pokutovém území proměnila penaltu - 2:1. O 4 minuty později ale odpískal sudí penaltu i na druhé straně za faul na Stenzla a Továrek ji, i když trošku se štěstím, také proměnil - 3:1. Poslední tečku za zápasem udělal v 89. minutě po přihrávce E. Konečného druhou trefou v utkání Stenzl, a tak si Trnávka připsala na své konto výhru 4:1.

Po dvou odehraných kolech má tedy Sokol plný počet bodů a v tabulce mu patří se skóre 8:1 2. místo za Čistou. Ta má skóre 11:0. Příště jedou hráči na duel do Mladějova.

Góly: Trnávka - Stenzl (2x), Smolík, Továrek (pen.)
Rozhodčí: Saňák, Paclík, Schüch

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Pokorný, Janík, Továrek, Smolík, Šteffek (žl. k.), Michalčák, Kolínský (žl. k., Žouželka), E. Konečný, Stenzl
Radiměř - Škorpík (žl. k.), Šmíd, Škranc (žl. k.,Fuchs L.), Trnečka, Chaloupka, Němec, Zrno (žl. k., Dlábek), Moravec (žl. k.), Vach (Junek, žl. k.), Bubela (žl. k.), Fuchs P.
Trnávka vs. Radiměř
Další fotky z utkání s Radiměří najdete ZDE.

Penalta Továrka na 3:1

Vydáno 22 Aug 2016 - Sokol