Sokol Trnávka 4:0 Třebařov
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky vstoupili do nové sezóny 2016/2017 skvěle, když celkem porazili doma Třebařov celkem jednoznačně 4:0.

Už ve 4. minutě dostal Sokol možnost kopat penaltu, E, Konečný ji však neproměnil. Do vedení šla Trnávka ve 13. minutě po krásné trefě do šibenice Šteffka - 1:0. Následovalo několik pokusů na obou stranách, většinou však chyběla přesnost a gólmani nemuseli zasahovat. Ve 28. minutě dobře vyběhl Skočovský z branky a zabránil tak šanci Třebařova. 2 minuty před koncem poločasu zvýšil na 2:0 Grulich, a tak šla Trnávka do kabin se slušným náskokem.
Po změně stran pokračovala Trnávka v tlaku, který vyústil v 51. minutě dalším gólem, o který se tentokrát postaral Stenzl - 3:0. O 3 minuty později mířil hlavou nad bránu Michalčák a pokus Grulicha o kousek minul branku. Po dalších nevyužitých šancích Trnávky přišel v 77. minutě opět gól. E. Konečný odčinil neproměněnou penaltu z úvodu utkání a zvýšil již na 4:0. O 5 minut později vyrazil brankář Třebařova střelu Stenzla. Další branka již nepadla, a tak si Sokol připsal na úvod sezóny výhru 4:0.
Příště hráče čeká doma duel s Radiměří.

Góly: Trnávka - Šteffek, Grulich, Stenzl, E. Konečný
Rozhodčí: Křišťál, Brychta, Továrek

Sokol Městečko Trnávka - Skočovský, Kleveta, Pokorný, Továrek, Janík, Kumstýř, Smolík, Šteffek (Michalčák, žl. k.), E, Konečný (Žouželka), Stenzl, Grulich (Kolínský)
Třebařov - Novotný, Kurbel (Nesporý), Hlubinka M., Hlubinka P., Maleňák M. (Morávek), Maleňák D., Mottl, Novotný, Vystrčil, Vybíral, Eliáš (Krúpa)
Trnávka vs. Třebařov
Další fotky z utkání s celkem Třebařova najdete ZDE. Vzhledem k tomu, že v původní fotogalerii dochází volné místo pro fotky, bude během tohoto týdne dodělána fotogalerie druhá pro nové fotografie, do které jsem již dala fotky z prvního zápasu. Starší fotky budou zachovány v původní fotogalerii.

Vydáno 15 Aug 2016 - Sokol