Trnávka porazila v přípravném utkání 7:6 dorost M. Třebové
Ve čtvrtek 11. srpna odehráli fotbalisté Sokola Městečka Trnávky doma přípravné utkání s dorostem Moravské Třebové, které po obratu vyhráli 7:6.
Sokol se již ve 2. minutě ujal vedení, když nařízenou penaltu proměnil E. Konečný. Ve 13. minutě Třebová vyrovnala, to ale netrvalo dlouho a o minutu později šla Trnávka opět do vedení po trefě Grulicha - 2:1. Poté ovšem dorost Třebové přidal a během dvaceti minut otočil stav na poločasových 2:5.
Po změně stran se Trnávka zvedla. což vyustilo v 67. minutě ve snížení na 3:5 po střele Stenzla. O 3 minuty později skóroval Kolínský a Trnávka byla zpátky v zápase. V 78. minutě utekla Třebová svým gólem zase na rozdíl dvou branek, jenže v poslední čtyřminutovce dokonal Sokol obrat. Nejprve snížil z penalty E. Konečný, který následně přidal i gól ze hry. O výhru Trnávky se postaral v poslední minutě utkání Pokorný, a tak Sokol zvítězil 7:6.

Góly: Trnávka - E. Konečný (3x), Grulich, Stenzl, Kolínský, Pokorný
Trnávka - dorost M. Třebová
Další fotky z přátelského utkání s dorostem M. Třebové najdete ZDE.

Vydáno 12 Aug 2016 - Sokol