Pouťový turnaj 2016
V neděli 24. července 2016 se uskutečnil na hřišti v Městečku Trnávce tradiční Pouťový turnaj, kterého se zúčastnily stejné týmy jako loni - Jaroměřice, Křenov, Maletín a domácí Trnávka.

První duel mezi Trnávkou a Jaroměřicemi měl v úvodu vyrovnaný průběh. Po vlastním gólu Michalčáka vyrovnal na 1:1 Pokorný. Pak ale Jaroměřice přidaly několik branek a najednou bylo skóre 1:6. V závěru alespoň zkorigoval výsledek na 2:6 Elfmark.
Druhé utkání Křenova a Maletína mělo od začátku jasného favorita, a tak si Maletín opět zajistil postup do finále.
O 3. místo si to rozdala domácí Trnávka s Křenovem. Sokol začal velmi dobře a již v 1. minutě ji poslal do vedení Grulich. Křenov ovšem dokázal zápas otočit na 1:2. V závěru ale E. Konečný vyrovnal a o pomyslném bronzu musely rozhodnout penalty. V těch byl úspěšnější Křenov a na Trnávku tedy zbylo poslední místo.
Na začátku finále se Jaroměřice držely s Maletínem statečně. Pak ale Maletín začal sázet jeden gól za druhým a zastavil se až na čísle osm. Jaroměřicím se gól vstřelit nepovedlo, a tak Maletín po výhře 8:0 obhájil titul pouťového šampiona.

Celkové pořadí turnaje:
1. Maletín
2. Jaroměřice
4. Městečko Trnávka
Pouťový turnaj 2016
Další fotky z Pouťového turnaje najdete ZDE.

Vydáno 25 Jul 2016 - Sokol