Vítejte na oficiálních stránkách
TJ Sokol Městečko Trnávka

Informace o fotbalovém klubu, oddílu všestrannosti, fotky a spousta dalších věcí a zajímavostí.

Informace o klubech a soutěžích ze Svitavska najdete ZDE.
Kompletní tabulku Okresního přeboru a výsledky všech soutěží najdete ZDE.

Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018Sokolní výlet
VIII. ročník SoKolního výletu tentokrát uspořádala tělocvičná jednota Sokol Městečko Trnávka ve spolupráci s župou Východočeskou-Pippichovou . První červnový víkend se sjeli milovníci jízdy na kolech do obce, kde místní jednota oslavuje v letošním roce 110 let od svého založení a tato sportovní akce byla nedílnou součástí oslav. Jako je už tradicí, akce byla otevřena pro širokou veřejnost a díky skvělému počasí přilákala 150 registrovaných účastníků všech věkových kategorií.
I páteční příjezd některých účastníků spojený se společným zasedáním předsednictva a náčelnictva župy již patří k tradičnímu zahájení akce. Ve společenské místnosti místního penzionu tak mohlo proběhnout nezbytné rokování k aktuálním problémům na župě, které plynule přešlo ve volnou zábavu, která se protáhla do pozdních nočních hodin.
Na rozdíl od posledního ročníku, který se uskutečnil v Radčicích, počasí opravdu přálo, a tak se mezi 9.00 – 10.00 vydali v dobré náladě na tratě všichni účastníci. Start byl na místním hřišti, kde byli účastníci po registraci vybavení podrobnými mapami. Br. Kučera jako hlavní organizátor a „stavitel“ tratí upozornil účastníky na některá zajímavá ale i záludná místa.
Bylo možné si vybrat ze 3 různých cyklotras v délce 17, 40 a 60 km a 2 pěší trasy v délce 5 a 17 km. Pojítkem všech tras byly 3 výrazné stavby v okolí a to: zřícenina hradu Cimburk nad Městečkem Trnávka, hrad Bouzov a pevnost Mírov. Jedna z tras vedla i přes obec Javoříčko s možností návštěvy jeskyň. Na všech kontrolních bodech obdrželi účastníci razítko jako důkaz o zdolání trasy.
První v cíli se začali trousit krátce po poledni a protože se mezitím teplota vyšplhala až nad 25 stupňů, všem přišla vhod možnost dopřát si chladivé nápoje dle výběru. Na své si přišli i hladovějící, kteří si mohli vybrat z bohaté nabídky místní udírny.
Když dojížděli do cíle poslední účastníci Sokolního výletu (cca v 17.00) začalo již sportovně kulturní odpoledne v rámci oslav 110 založení místní jednoty, kterého se řada cyklistů také zúčastnila.
Dle spokojených tváří při odjezdu je možné říct, že se Sokolní výlet v Městečku Trnávce vydařil a všem, kteří dorazili do cíle ho bude připomínat pamětní list a placka. Některé okamžiky si bude možné připomenout také díky videu, které je umístěno na sokolský kanál na YouTube.

Vydáno 25 Jun 2016 - Sokol
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 
Captcha

Content Management Powered by CuteNews


Kompletní archív všech článků - ZDE
ZÁPASY MUŽI
Poslední zápas:
SO 3.11.2018 - 13:30
Sokol Trnávka 0:6 Jevíčko

Další zápas:
? - ?
Sokol Trnávka - MorašiceTABULKA

Pořadí, tým Body
10. Morašice
11. Linhartice
12. Dlouhá Loučka
13. Sokol Trnávka
14. Radiměř
15
10
10
5
4

Celá tabulka Okres. přeboru - ZDE