Autosteffan Městečko Trnávka Cup 2016
O víkendu 18.-19. června 2016 proběhl na hřišti v Městečku Trnávce již 9. ročník turnaje starších přípravek a mladších žáků s názvem Autosteffan Městečko Trnávka Cup 2016.

Kategorie starších přípravek se zúčastnilo 12 týmů, které byly nalosovány do dvou skupin. Z těch poté první čtyři postoupili do čtvrtfinále, kam se po delší době probojovala i domácí Trnávka. Více už se týmu ale nepovedlo, a tak domácí obsadili nakonec 8. místo.
Základní skupiny vyhrály celky z Banské Štiavnice a Opočna, jež neztratily ani bod a vypadalo to, že se spolu utkají o titul. Opočno ale nakonec padlo v semifinále na penalty s Tatranem Starý Lískovec.
Finále mezi Štiavnící a Tatranem ovládli naši slovenští sousedé a po výsledku 2:0 se mohli radovat z prvenství.

Do turnaje mladších žáků se přihlásilo 10 mužstev. Žáci odehráli turnaj systémem každý s každým a na závěr se dva nejlepší týmy spolu utkaly o celkové vítězství. Do finále se probojovaly celky MFK Vyškov a TJ Spartak Opočno. Boj o titul byl vyrovnaný a jelikož nepadl v základní hrací době žádný gól, musely o vítězi rozhodnout pokutové kopy. V penaltách se štěstí přiklonilo na stranu Opočna, které se po loňské finálové prohře mohlo tentokrát radovat z prvenství.

Turnaj proběhl bez větších problémů a u jubilejního 10. ročníku se těšíme na viděnou!

Kompletní výsledky a celkové pořadí najdete ZDE.
Článek ze Svitavského deníku najdete ZDE.

Banská Štiavnica Opočno
Pořadatelé
Výběr fotek z turnaje najdete ZDE.

Kompletně všechny fotky (více než je ve fotogalerii) si můžete stáhnout v archívu.
1. část (fotky ze zápasů, ceremoniály a pamětní listy) - ZDE
2. část (večerní program, výsledky a další fotky z turnaje) - ZDE