Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Sokol Trnávka 0:1 Dolní Újezd B
Fotbalisté Sokola Městečka Trnávky zakončili sezónu 2015/2016 prohrou 0:1 s Dolním Újezdem B, což už ale nijak neovlivnilo fakt, že tým skončil na 4. místě III. třídy.

První střelu utkání zaznamenali hosté, Hensl s ní ale žádné větší problémy neměl. Ve 14. minutě zkusil štěstí Stenzl, vytěžil však z toho pouze rohový kop. O 3 minuty později vyrazil gólman Újezdu pokus Smolíka. Ve 22. minutě byla Trnávka blízko gólu. Kleveta poslal míč na volného Smolíka, který z bezprostřední blízkosti překopl bránu. Na druhé straně dobře vyrazil Hensl šanci hostů a dobře zasáhl i ve 35. minutě při další nebezpečné situaci. Branka již do poločasu nepadla.
Po změně stran se dostala do šance Trnávka, brankář Újezdu si však se situací poradil. V 62. minutě dobře vyrazil Hensl střelu z přímého kopu hostů. O 4 minuty později byl hráč Újezdu sám před Henslem, míč ovšem poslal pouze nad brankovou konstrukci. V 70. minutě byli v šanci E. Konečný a Kleveta, jenže ani jeden míč do branky nedostal. Na druhé straně dobře zastavil akci hostů Stenzl. V 76. minutě neudržel nervy na uzdě Makrlík a rozhodčí ho za nadávky vyloučil. Přesilovku využil Újezd velmi rychle a po dvou minutách se ujal vedení - 0:1. V 80. minutě se ještě pokusil srovnat E. Konečný, gólman ale jeho šanci chytil. V brance neskončila ani závěrečná střela Pokorného, a tak Sokol zakončil sezónu prohrou 0:1.

Tento výsledek už ale nic neřešil a již před zápasem bylo jasné, že Trnávka skončí v sezóně 2015/2016 na 4. místě III. třídy. To jistě není špatný výsledek (loni skončil tým šestý), po 2. místě z podzimu ale hráči mysleli na postup.

Góly: D. Újezd B - Štarman
Žluté karty: 1 - 0
Červené karty: 1 - 0
Rozhodčí: Schüch, Toman, Elfmark