Březová nad Svitavou 0:0 Sokol Trnávka
Fotbalisté Sokola Městečko Trnávka remizovali v předposledním utkání sezóny 0:0 v Březové nad Svitavou a bez ohledu na výsledek posledního duelu skončí v tabulce III. třídy na 4. místě.

O první střelu utkání se pokusili v 9. minutě domácí, Hensl s ní však žádné větší problémy neměl. Ve 14. minutě prověřil gólmana Březové Skočovský. O 3 minuty později byli domácí ve slibné příležitosti, míč ale skončil mimo branku. Ve 27.minutě chytil brankář domácích pokus Stenzla. První půle již nic zajímavého nepřinesla.
Bezprostředně po změně stran vypálili domácí na Hensla, ten si však se střelou poradil. 54. minuta přinesla závar před brankou Březové, šanci E. Konečného ovšem vyrazil brankář na roh. Po hodině hry vytlačil domácí gólman nad bránu pěknou střelu Makrlíka z přímého kopu. O 8 minut později mohl poslat Trnávku do vedení E. Konečný, trefil ovšem jen gólmana. Další příležitost měl Sokol po rohovém kopu v 72. minutě, jenže opět z toho branka nebyla. O 7 minut později zahrozila po přímém kopu i Březová, míč však zamířil mimo tři tyče. 7 minut před koncem utkání dobře zasáhl Hensl proti další střele domácích. Ani po 90ti minutách diváci gól neviděli, a tak zápas skončil remízou 0:0.

Tato remíza rozhodla o tom, že Trnávka obsadí v sezóně 2015/2016 4. místo. Může se sice na ni ještě bodově dotáhnout Mladějov, ale s tím má Sokol lepší vzájemnou bilanci. Sezónu zakonči Trnávka v sobotu od 14:00 domácím duelem proti Dolnímu Újezdu B.

Rozhodčí: Jakubec, Kubíček, Továrek

Březová n. S. - Kejda, Klemša (žl. k.), Lidmila (Holas), Dufek (Macek), Friedl (žl. k.), Procházka, Valter, Prokop (Stupka), Ducháček, Kutlák, Mikolín
Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Makrlík, Michalčák, Továrek (žl. k.), Smolík, Pokorný, Kolínský (žl. k., Žouželka), Stenzl, E. Konečný, Skočovský
Březová vs. Trnávka
Další fotky z utkání s Březovou nad Svitavou najdete ZDE.

Také žáci odehráli v sobotu duel v Březové a dopadli podstatně hůře než muži, když prohráli vysoko 8:2.

Vydáno 06 Jun 2016 - Sokol