Sokol Trnávka 5:3 Chornice
Trnavští fotbalisté zvládli v neděli derby s Chornicemi, které přestříleli na domácí půdě 5:3.

Na úvodní branku duelu se nečekalo ani minutu. Hned z první akce se po 39ti vteřinách trefil Kolínský a zapsal tak do historie jeden z nejrychlejších gólů Sokola. V 7. minutě přišla první šance hostů, za gólmana však dobře zaskočil Továrek. O 10 minut později vyboxoval Hensl další pokus Chornic. Ve 21. minutě zvýšil na 2:0 placírkou Pokorný. Hosté však dokázali velmi rychle snížit, když se prosadili po rohovém kopu. Ve 35. minutě zaznamenal druhou trefu v utkání Kolínský - 3:1. O 5 minut později měli šanci hosté, míč ovšem o kousek minul bránu. 3 minuty před koncem první půle ale Chornice opět snížily na rozdíl jednoho gólu po trefě z přímého kopu Jelínka. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:2.
7 minut po změně stran hosté vyrovnali na 3:3, když opět přesně zamířill z přímého kopu Jelínek. Následně měli další dobrou příležitost, tentokrát však dobře zasáhl Hensl. Po hodině hry šla Trnávka znovu do vedení, když si na rohový kop Skočovského naběhl Makrlík a hlavou zamířil přesně - 4:3. V 69. minutě předvedl Hensl další dobrý zákrok při šanci hostů, stejně jako v 82. minutě. 3 minuty před koncem pojistil vítězství Skočovský, a tak Trnávka ovládla derby výsledkem 5:3.

V posledních dvou kolech sezóny čeká Sokol těžký los. Teď pojedou hráči do Březové a na závěr vyzvou doma Dolní Újezd B.

Góly: Trnávka - Kolínský (2x), Pokorný, Makrlík, Skočovský; Chornice - Štefl, Jelínek (2x)
Rozhodčí: Ille, Továrek, Michalčák

Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta (žl. k.), Makrlík, Janík (Skočovský, Elfmark), Továrek, Michalčák, Smolík (Polášek), Pokorný (žl. k.), Kolínský (Kumstýř), E. Konečný, Stenzl
Chornice - Krč, Randula, Horák (Marek), Kraus O., Šebetovský, Kraus M. (Schreiber), Jelínek, Navrátil, Dostál (Majer), Havlíček, Štefl (žl. k.)
Trnávka vs. Chornice
Další fotky z utkání s celkem Chornic najdete ZDE.

Žáci pdeklasovali doma 10:1 Rohoznou/Pomezí.
Žáci 2015/2016
Sestava žáků:
Robert Hensl - trenér, Daniel Šilberský, Martin Elner, David Jedlička, Patrik Havlíček, Václav Štefl, Kamil Michalčák - trenér, dolní řada zleva: Lukáš Fréhar, Jaroslav Štefl, David Fréhar, Jan Lexmaul, brankář - Michal Jurka

Vydáno 30 May 2016 - Sokol