Rozpis zápasů podzimní části sezóny - ZDE
Do konce roku je hráčům přístupná každé úterý od 19:00 hala.
Na Silvestra tradiční silvestrovské bago od 10:00. Zimní příprava začne po novém roce.

Soustředění na Svojanově - 17.-19.1.2018

Třebařov 3:0 Sokol Trnávka
Trnávka nezvládla utkání v Třebařově a po prohře 3:0 si definitivně zavřela cestu do Okresního přeboru.

Do první šance se dostal v 9. minutě po rohovém kopu Makrlík, jeho hlavička však mířila mimo tři tyče. Následně minul z dálky i Továrek. Nepřesné byly i dva pokusy domácích po necelé půlhodině hry. První branka padla 3 minuty před poločasem, kdy Třebařov využil špatné rozehrávky Trnávky a ujal se vedení 1:0. Za tohoto skóre se šlo i do kabin.
5 minut po změně stran zvýšil Třebařov po další chybě Sokola na 2:0. V 70. minutě byla Trnávka blízko gólu, střela však trefila přímo brankáře a z následné dorážky Makrlíka vytěžil Sokol jen roh. Nedáš - dostaneš... To se potvrdilo i tentokrát. O 2 minuty později nejprve Hensl dobře vyrazil střelu Třebařova, na dorážku už byl ale krátký - 3:0. V 75. minutě vyrazil gólman domácích pěkný pokus Pokorného. V závěru ještě mohl alespoň snížit E. Konečný, chyběla mu ale větší přesnost, a tak Trnávka prohrála 3:0.

Tato prohra již bohužel vzala Sokolu i teoretické šance na postup do Okresního přeboru. Teď bude nejdůležitější dohrát sezónu se ctí, ve hře je pořád alespoň pomyslný bronz. I když to už nemá Sokol jen ve svých rukou... Teď čeká hráče doma derby s celkem Chornic.

Góly: Třebařov - Novotný, Maleňák M., Koucký
Žluté karty: 1 - 1
Červené karty: 0 - 0
Rozhodčí: Dvořák, Prokop, Kvapil