Sokol Trnávka 3:1 Pomezí B
Trnavští fotbalisté si po páteční prohře s Boršovem napravili reputaci, když porazili 3:1 Pomezí B.

Úvod utkání přinesl několik nepřesných střel na obou stranách. V 19. minutě vypálil přesně z dálky Továrek a poslal Trnávku do vedení 1:0. Do šance se dostal i o 10 minut později po rohovém kopu, tentokrát však zamířil mimo tři tyče. 2 minuty před poločasem minul branku po rohu Smolíka Makrlík, a tak se již skóre v první půli nezměnilo.
Hned po změně stran se dostal do slibné pozice E. Konečný, nic z toho ale nakonec nebylo. V 55. minutě měl Sokol další příležitost, ovšem znovu bez úspěchu. Nad brankou poté skončil pokus Elfmarka. V 70. minutě se dostali do jedné z mála příležitostí i hosté a nečekaně z ní srovnali na 1:1. Nerozhodný stav ale netrval dlouho a o 5 minut později Trnávka znovu vedla díky trefě Žouželky. 4 minuty před koncem pojistil výsledek gólem Kolínský, a tak Trnávka zvítězila 3:1.

Trnávce stále patří v tabulce 4. místo se ztrátou 3 bodů na třetí Březovou. Druhý Dolní Újezd B má náskok 7 bodů. S oběma celky však bude Trnávka ještě hrát. Nyní čeká hráče duel v Třebařově.

Góly: Trnávka - Továrek, Žouželka, Kolínský; Pomezí B - Stýblo
Rozhodčí: Ille, Hensl, Toman

Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Makrlík, Janík, Kumstýř, Továrek, Smolík, Kolínský, E. Konečný, Elfmark, Žouželka (žl. k., Kubálek)
Pomezí B - Chmel, Elis, Ptáček, Groulík, Penias M. (žl. k.), Netolický (žl. k.), Peša, Svoboda, Stýblo, Zavadil, Poliačik
Trnávka vs. Pomezí B
Další fotky z utkání s celkem Pomezí B najdete ZDE.

Žáci porazili doma 4:2 Morašice. Přípravka na domácím turnaji dvakrát zvítězila a jednou remizovala a díky tomu se mohla radovat z celkového vítězství.

Vydáno 16 May 2016 - Sokol