Sokol Trnávka 2:3 Boršov
Trnávka nenavázala na vítězství z minulého týdne a v dohrávce odloženého utkání s Boršovem prohrála 2:3, když se zápas dohrával v deseti na obou stranách.

Vstup do utkání se lépe povedl hostům, kteří šli již po pěti minutách do vedení. Trnávka ale dokázala rychle odpovědět a v 9. minutě srovnal na 1:1 po rohu Pokorného Janík. Ve 13. minutě se dostal do šance Michalčák, gólman však jeho pokus vyrazil. O 2 minuty později se znovu radovali hosté - 1:2. Ve 25. minutě vyrazil gólman Boršova další střelu Michalčáka. Na druhé straně dobře zasáhl Hensl ve 34. minutě proti šanci Boršova. 7 minut před poločasem se podařilo Trnávce opět vyrovnat. Šašinka poslal přihrávku na E. Konečného a ten se nemýlil - 2:2. Poté ještě prověřil brankáře hostů z přímého kopu Šašinka, v brance však míč neskončil, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 2:2.
Po změně stran se dostal do první příležitosti Elfmark, brankář Boršova si ovšem s jeho střelou poradil. V 68. minutě zamířil Michalčák z přímého kopu pouze nad bránu a o pár minut později další jeho pokus o kousek minul tyč. V 78. minutě byl Michalčák vyloučen za faul a Trnávka dohrávala v deseti. Toho Boršov velmi rychle využil gólem na 2:3. V 81. minutě byl za druhou žlutou kartu vyloučen i hráč Boršova a poměr sil se tedy vyrovnal. Trnávka se snažila v závěru zápasu opět alespoň vyrovnat, gól ovšem nepadl ani z velkého závaru před brankou Boršova, a tak zápas skončil prohrou 2:3.

Po prohře se Trnávce postup do Okresního přeboru vzdálil, určitá teoretické šance tu ale pořád ještě je. Musel by však pomoci zaváháním Dolní Újezd B. Utkání bohužel nedohráli kvůli zranění Pokorný a Šašinka. Teď se Sokol utká doma s celkem Pomezí B.

Góly: Trnávka - Janík, E. Konečný; Boršov - Zomber, Řežábek, Veselý
Rozhodčí: Brychta, Opletal, Hensl

Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Továrek, Janík, R. Konečný, Kumstýř, Smolík, Šašinka (Žouželka), Pokorný (Elfmark), Michalčák (č. k.), E. Konečný
Boršov - Němec, Baláž, Burda (žl. k., č. k.), Hanák, Kolařík, Ondrejka, Řežábek (žl. k.), Veselý (žl. k.), Kalášek, Hnátek (žl. k.), Zomber
Trnávka vs. Boršov
Další fotky z utkání s celkem Boršova najdete ZDE.

Gól Janíka na 1:1

Vydáno 15 May 2016 - Sokol