Mladějov 2:3 Sokol Trnávka
Trnavští fotbalisté otočili v posledních 12ti minutách zápas s Mladějovem a připsali si na své konto cenné vítězství 2:3.

Trnávka přijela do Mladějova opět pouze s jedenácti muži, a tak musel Sokol doufat, že se nikdo nezraní a dohraje utkání v plném počtu. První větší šance přišla v 19. minutě kdy po rohu Skočovského mířil Pokorný těsně nad břevno. O 3 minuty později měli dobrou příležitost domácí, Hensl však jejich pokus vyrazil. Na druhé straně byl blízko gólu E. Konečný, jeho střelu ale odkopl obránce Mladějova téměř z brankové čáry do bezpečí. 25. minuta přinesla první gól a radovali se z něj domácí. Trnávka ale dokázala velmi rychle odpovědět. O 2 minuty později se postavil k přímému kopu Pokorný a přesnou trefou srovnal na 1:1. 3 minuty před poločasem se dostal Mladějov opět do vedení, když se po střele míč odrazil od tyče a skončil v brance - 2:1.
Po změně stran dobře vyrazil Hensl pokus domácích. V 73. minutě mířil po přihrávce Klevety hlavou mimo bránu Kolínský. O 5 minut později vyrovnal na 2:2 E. Konečný. Následovaly dvě šance Mladějova. Domácí však žádnou z nich nevyužili, a tak 5 minut před koncem dokonal obrat Michalčák - 2:3. V závěru byl Mladějov blízko vyrovnání, nastřelil ovšem pouze tyč, a to byl konec utkání.

Toto vítězství, zvlášť v sestavě bez možnosti střídání, je velmi cenné a Trnávka nadále zůstává v boji a postup do Okresního přeboru. Nyní tým čeká v pátek od 18:00 odložený zápas s Boršovem a poté v neděli duel s celkem Pomezí B.

Góly: Mladějov - Němec, Čabák; Trnávka - Pokorný, E. Konečný, Michalčák
Rozhodčí: Nepraš, Továrek, Marek

Mladějov - Slezák, Prusák, Kudyn, Mrázek, Müller (žl. k.), Čabák, Prosecký (Suchý), Satler, Paulus, Němec, Kozák
Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Továrek, Janík (žl. k.), Michalčák, Elfmark, Smolík, Pokorný, Kolínský, E. Konečný, Skočovský
Mladějov vs. Sokol Trnávka
Další fotky z utkání s Mladějovem najdete ZDE.

Gól Pokorného z přímého kopu na 1:1

Žáci porazili na penalty venku celek Borová/Telecí, po výsledku 5:5 z konce zápasu.

Vydáno 09 May 2016 - Sokol