Sokol Trnávka 4:2 Trstěnice
Trnavští fotbalisté si napravili reputaci po nepovedeném utkání ve Vendolí, když v neděli porazili doma 4:2 Trstěnice.

Na první branku se nečekalo dlouho. Ve 12. minutě poslal přesnou přihrávku Skočovský na E. Konečného a ten s přehledem zavěsil. O 3 minuty později se trefil E. Konečný podruhé a poslal tak Sokol do slibného náskoku 2:0. V 17. minutě mířil těsně nad bránu Michalčák. O 10 minut později dopadl podobně přímý kop Továrka. Ve 28. minutě zahrozili hosté, Kleveta však vykopl míč téměř z brankové čáry do bezpečí. Do poločasu se již nic významného nestalo, a tak šli hráči do kabin s dvoubrankovým náskokem.
5 minut po změně stran završil E. Konečný po další skvělé přihrávce Skočovského hattrick - 3:0. O 3 minuty později zasáhl dobře na druhé straně gólman Hensl. Hostům se podařilo utkání trochu zdramatizovat v 68. minutě snížením na 3:1, o 2 minuty později si však seběhl Kleveta z pozice obránce až na hrot a přesnou trefou zvýšil opět na rozdíl tří branek. O chvíli později se dostali hráči Trstěnice do slibné šance, dobře ovšem zasáhla trnavská obrana. Poslední slovo ale přeci jen patřilo hostům. Více než zkorigování výsledku se však již Trstěnici nepovedlo, a tak si Trnávka připsala na své konto výhru 4:2.

Díky této výhře a zároveň domácí prohře Dolního Újezdu se Trnávka dostala zpátky do boje o postup do Okresního přeboru. Aktuálně sice patří Sokolu až čtvrté místo, má ale k dobru odložený zápas s Boršovem a hlavně hráče čeká ještě vzájemný duel s druhým Dolním Újezdem a třetí Březovou. Příště jede Sokol na zápas do Mladějova.

Góly: Trnávka - E. Konečný 3x, Kleveta; Trstěnice - Doležal, Mojdi
Rozhodčí: Kříž, Hensl, Toman

Sokol Městečko Trnávka - Hensl, Kleveta, Továrek, Janík, R. Konečný, Kumstýř (Kubálek, žl. k.), Smolík, Michalčák, Kolínský (Žouželka), Skočovský (žl. k., Elfmark), E. Konečný
Trstěnice - Švec, Kovář, Burda, Kmošek R., Rožek, Jána, Hanus, Kodým, Nešpor, Doležal (Kmošek O.), Mojdi
Trnávka vs. Trstěnice
Další fotky z utkání s celkem Trstěnice najdete ZDE.

Žáci ukončili vítěznou šňůru, když doma podlehli 1:4 celku Kunčina/Mladějov.

Vydáno 02 May 2016 - Sokol